Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok akik nyitottak a többesr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik nyitottak a többesre ,merre találtak 3.-nak szereplőt?

Figyelt kérdés
Baráti kör,vagy internet?Nemet és kort légyszi.
2021. jún. 3. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Swinger klub.
2021. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyedülállo pasit nem néznek ott rossz szemmel?Meg ugy hallottam csak 40+ korosztály van:-(
2021. jún. 3. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van egy barátnőm, egy gimibe jártunk, kb folyton együtt voltunk, mindent együtt csináltunk, aztán elmentünk egyetemre, mindkettem máshová, de ettől függetlenül napi szinten beszélgettünk.

Én az egyetemen megismerkedtem a jelenlegi barátommal. Szerencsére nagyon nyitottak és őszinték vagyunk egymással minden téren, és egyszer beszélgettünk az "extrémebb" szexuális vágyinkról és ő mondta, hogy szívesen kipróbálná a hármast, és meg mondtam, hogy szívesen kipróbálnám lánnyal. Így vetődött fel ez az egész, de aztán annyiba is maradt.

Vége lett az évnek az egyetemen, hazamentünk, és mivel egy varosba laktunk a barátnőmmel, ezért találkozgattunk hármasba.

Egy ilyen tali alkalmával egyszer fevetődött ez a téma, akkor hamar kiderült mindhármunk számára, hogy ezt ki kellene próbálni.

Konkrétan így egymásnak estünk a nappaliba a kanapén, és bárhonnan nézem, eszmeletlen és maradandó élményekkel gazdagodtam.

Azóta nyílván találkoztunk már többször is, néha szó is esett a mi kis kalandunkról, de azóta nem történt meg ilyen jellegű dolog, és se a barátommal és se vele nem változott meg a kapcsolatom, minden ugyanolyan, mint régen.

Most nagyon aköeül forog a fantáziám, hogy kipróbálnál 1N2F felállásban, de a barátom kissé óckodik tőle, de majd csak találunk valakit


21 L, 22 F

2021. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha végtelen türelmed van a kamusok, képkunyeráló nethuszárok, chatizélni akarók és az idióták kiapadhatatlan seregének a szűrésére akkor internet. 100 levélből max. egy a talán kategória, de addig 99-en átrágod magad. Ha valóban szeretnéd akkor swingerklub, 100% kamumentes, adott a hely, az idő, "konyhakészen" ott vannak a valós emberek azonnal látod őket face to face.


#3 ameddig valaki normálisan viselkedik addig nem nézik rossz szemmel. Vannak olyan napok amikor szóló pasiként is lehet menni - s az ott lévő párok is tisztában vannak vele, hogy sok szóló pasi lesz (nem véletlenül). Ettől még nem fognak bárkivel bármit, csak aki szimpatikus (kivéve aki gangbanget keres, na ott aztán van hogy 10-15-x pasi egy este). S rosszul hallottad, nem csak 40-es korosztály van. Pont olyan vegyes a korosztályok megoszlása mint egy strandon. Vannak 20-asok, 30-asok, 40-50-esek is.

2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Badoo. 24/F
2021. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Internet, szórakozóhelyek. Szinte bárhol, ahol lehet ismerkedni.

L18

2021. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tinderen találtunk anno
2021. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi régen, manapság nem létező oldalakon kerestünk, ill. az eropolis még üzemel, ám a világ változott sokat, így már az sem a régi. Internet elterjedése előtt még szex-újságokban is hirdettünk, ill. szemezgettünk a hirdetések között. Mielőtt megkérdeznétek, igen, működött a dolog. A böngészés, keresgélés sikerének aránya a jelenlegi internetesnél sokkal jobb volt. Barátnőmmel, majd nejemmel jónéhány igen kellemes élményben volt részünk. Még ismert emberekkel (párral) is volt viszonyunk. A nővel mai napig tartjuk a netes kapcsolatot.

Tartós barátságok is születtek egyes a viszonyokból. Manapság nincs velük szex, de a barátság megmaradt.

Mivel, a mi korosztályunk az köznépi internet előtti világból való, így természetesen személyes ismeretségből is alakultak csoportos szexélmények. Swinger klubok nélkül is összejött a hármas, négyes, néha még hatos játszadozás is.


Soha éltemben nem voltam swinger klubban! Úgy gondolom, talán azért vannak főként 40 év felettiek ott, mert ennyi idős korra jutnak el az emberek arra a szintre, amikor már tisztában vannak a vágyaikkal, szexuális igényeikkel. Kellően határozottak, öntudatosak. Illetve ez a korosztály kevésbé hisz az internetes ismerkedésben, nem mobil app függők.


49-50 bi pár

2021. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi neten találtunk meg az ismeretségi körből
2021. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!