Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgyek! Mennyire vagytok nyitottak egy huszonéves férfi közeledésére?

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt a GyK-n? Semennyire, lábrázást kapnak attól hogy így is tömkelegével kapják az idióta "tetszik, beleülnél, hogy csinálod, ismi" és tsai egy-két mondatos primitív priviket.
2021. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mit értesz idősebb alatt?

50+?

60+?

2021. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#1 Szerintem ami a legrosszabb, bármit válaszolok, az jön, hogy "Szia, hány éves vagy?".

Nem mindegy? Legalább valami témába vágóval indítana.


Kérdésre: semennyire nem vagyok nyitott. Idősebbek vonzottak amióta eszemet tudom.

2021. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3: Azt azért hozzátenném, hogy többségében még csak nem is köszönnek.

Mint valami igazi tenyeres-talpas.... pfuj....

2021. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves: "Te miért írod le egyből, ha egy huszonéves közeledik hozzád?"

1. Mert nem írtam, hogy kapcsolatot keresek, vagy ismerkedés miatt lennék itt, még is megbombáznak olyan kérdésekkel privátban amit itt is fel lehet tenni, sőtt!

2. Mert jó esetben valami furmányos kérdéssel, amivel próbál manipulálni, rossz esetben pedig borzalmas lúzer kérdéssel próbálkoznak becserkészni.

Ha jó a kérdés, néha szoktam hagyni, hadd próbálkozzon.

Dobok egy kis mézesmadzagot is, majd elkezdem én irányítani :D

2021. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 mondjuk tényleg nem értem miért kérdezik meg hány éves vagy, mert tökmindegy így is úgy is bárkit megdugnának aki alatt lyuk van 😂
2021. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

6#:

Te azt csak hiszed.

Amikor dobtam az exem, és nagyon el akartam venni amire éppen akkor szükségem volt, mindenkinek csak a szája volt nagy. Egy sem mert eljönni jól megdugni.

2021. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Így igaz. És ahogy alattam válaszoló leírta, sehol nem jeleztem, hogy ismerkedni jöttem. Pláne nem olyannal, akitől ennyire telik. Olyan ez, mint amikor mész a plázában és minden sarkon megtámad az "utaztál már Wizz Airrel"-es erstés hostess.
2021. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 ez mondjuk igaz, a 99%-uk csak kiverni akarja chatizére meg képekre
2021. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ... a huszonéves részéről is kell egyfajta érettség, stílus, hogy egy nő nyitott legyen erre, azt gondolom. Az első válaszoló jól leírta, hogy pl. ezektől a sablonszövegektől minden normális nőnek elmegy a kedve, ha így próbálják becserkészni. Szóval, lehet hogy nyitott, de nem mindenkire. 😊
2021. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!