Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap nyitottak a teraszok......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nyitottak a teraszok...felszedtetek valakit?

Figyelt kérdés

Láttam képeken/videókon hogy mennyi birka vonult az utcákra és fullon volt az összes terasz, a madáchon olyan tömeg volt hogy el se hittem.

Akik hiányolták a bulikat meg az ismerkedést, azok felszedtek valakit tegnap? Nagyon sokan le is részegedtek, lehet könnyebben is adták magukat


2021. ápr. 25. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szoptam is két szék között,20/l
2021. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
#2! Egészségetekre!
2021. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha már birkáknak hívod őket, miért érdekel, hogy felszedtek-e bárkit is vagy sem?
2021. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok aki így ismerkedik és annyire ki volt már éhezve a karanténozás miatt, sikerrel járt-e. Itt is állandóan azt olvastuk hogy jaj nem tudnak dugni mert minden zárva..
2021. ápr. 25. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan irigykedsz😅
2021. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#2 Ezek szerint te voltál az. Nem emlékeztem ki kapta be a túrós rudimat. Nem volt bepálva nagyon?
2021. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja volt szex, már sokkal jobban vagyok
2021. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Birka? Ki a tököm vagy, hogy másokat minősítesz? A kormány kinyitotta a teraszokat, az emberek éltek a lehetőséggel és éltek. Nem járványügyi szakemberek, hanem emberek ők. Hogy ez veszélyes? Nem nekik kell erről dönteni, ezért van úgynevettt állam, aki úgynevetett hatóságok és törvények segedelmével eldönti, mit lehet. Undoritó, hogy az embereket veszik célkeresztbe: magukat jól érző embereket fotozgató újságírók vagy ilyen birkázók. Nem más, mint ez virtuális lincselés. Lincselni meg a csőcselék szokott
2021. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki akarta megoldotta eddig is, nem kell neki terasz..megnyitás..
2021. ápr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!