Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a p.ncimba szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a p.ncimba szeretnék piercinget, azt aki csinálja tudja hova kell tenni, hogy ne legyen balesetveszélyes? Vagy mit mondjak? Hova "lőjje"?

Figyelt kérdés
És sima piecengeséknél kérdezzek erre, hogy intimpiercinget vállal? Vagy benne kéne legyen vmi leírásban?

2021. máj. 31. 13:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10 # Azt hittem nem mondja komolyan, amiket mond. Amikkel ellenérvel.


De úgy néz ki, mégis valóban irritálja. A körülmények is. Azota joformán beszologatas van es balhe nem lesz epphogy belőle. Ezt nem is hittem volna.


A számmal (illetve alatta)sem volt semmi, miután piercinget lőttek bele. Nem lett érzéketlen, gyulladt sem, meg stb. Pedig az is egy nyálkahartyás érzekenyebb bőr. Ezért sem tartok amugy tőle.

2021. máj. 31. 14:30
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
megtudom erteni, megis miafasznak lyukasztanad ki a pinadat? jezus isten... not akar dugni, nem vasembert.
2021. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek az ékszerek. Pasikon is.

Persze ez alatt nem a túlzásokba esést értem.


Sztem izgato. Meg valahol egyedi lennék nem olyan, mint minden exe..

2021. máj. 31. 15:02
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Mellbimbó? Az is irritálná?
2021. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

Egy pi.apiercingtől senki nem válik egyedivé, ahogy egy szép gyűrű sem tesz senkit egyéniséggé (most nem Zsákos Frodósra gondoltam).


Téged is az eszedért szerethet ez a srác......

2021. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

De igen..egy exnőjének sem volt.

Meg talán egynek sem lesz utánam.

2021. máj. 31. 17:10
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyen a nő punciján piercing ugyanúgy a csávó farkán sem. Nemtudom de számomra ez degradáló.
2021. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
A lyukba kérjed!
2021. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Privre.

Igen volt olyan barátom aki vmi golyot tett a farkába.

Gyűlöltem.folyamat felsértette a hüvelyem.

De nem kellett sokáig vele lenni miután megcsináltatta, mert amugyis szakitottunk.

2021. aug. 17. 12:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj szerintem, de amúgy nem olyan vészesen csökkenti, az érzékenységet, de egy kicsit azért valóban, de cserébe szerintem nagyon jól néznek ki, én "gyüjtögetem" őket, ez is ember válogatja, van aki undorodik tőle van aki odáig van érte, de szerintem izgalamas játékszerek tudnak lenni:)
2021. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!