Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a p.ncimba szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a p.ncimba szeretnék piercinget, azt aki csinálja tudja hova kell tenni, hogy ne legyen balesetveszélyes? Vagy mit mondjak? Hova "lőjje"?

Figyelt kérdés
És sima piecengeséknél kérdezzek erre, hogy intimpiercinget vállal? Vagy benne kéne legyen vmi leírásban?

2021. máj. 31. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha megkérdezed és azt is hogy már hányat csinált.
2021. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkérdezném. Feleségem is így csináltatott. Aztán vagy hazudik, vagy nem :D
2021. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ezt tanulom. Erre minden pc-snek kell lennie egy igazolványnak hogy fel van jogosítva intim testrészeken való beavatkozásra, minden ér-porc-indegvégződést tanfolyamon kitanulnak ha rendes szakemberhez mész akinek szalonja van, felesleges megkérdezned hogy mennyit csinált meg hogy ért e hozzá. Nyilván érteni fogja.
2021. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Atszurja a csiklod es annyi.

Viszlat orgazmus

2021. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Valóban nem fogsz a környékén érezni semmit. Szétkurja az idegvégződéseket. Sokan azt hiszik, hogy érzékenyebb lesz, de pont ellenkezőleg 😊

Az első hónap piszkosul fog fájni, mindenbe beleakad majd, begyullad, gennyes is lehet, sokat kell fertőtleníteni amíg be nem gyógyul és persze nem szabad kivenni. Egy év után már semmit sem érez, mégha meghúzza azt sem.

2021. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt hittem a nagyajkakba teszik es nem az érzékenyebb helyekre.

Volt pár a szám alatt piercing, nekem azonnal gyógyul, nem is fertőződött el.


De sztornó az egész, nem akarja a barátom.

2021. máj. 31. 14:01
 8/20 A kérdező kommentje:
*volt már
2021. máj. 31. 14:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A nagyajkak is érzékenyek, tele vannak idegvégződéssel. Ha neked nem baj ha ezeket szétbontod, akkor csináltasd meg. Barátod nem nagyon szólhat bele. Bár érdemes lenne erről még beszélni vele, mégiscsak neki kell utána jobban vigyáznia, nehogy beleakdajon...
2021. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem enged pc-t a p.ncidba? Miért nem kérdezted meg előbb őt mielőtt kiírtad a kérdést potyára? Ne vedd támadásnak tök normálisan kérdeztem🥺
2021. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!