Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nők elvárásai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők elvárásai, igényei ennyire false-ok?

Figyelt kérdés

No kérem, kíváncsiságból felraktam egy fotómat külföldi oldalra, ahol 8,5 pontot kaptam rá a 10-ből. Azt írja, ezzel a felső 20%-ba tartozom.

Ehhez képest, amikor magyar oldalra raktam fel, maximum 6-7 pontot adtak a fotómra.


Beszélgettem is külföldi nőkkel az utóbbi 1 évben neten, azt mondták, hogy jól nézek ki, randiznának velem, volt néhány magyar is, akik ezt mondták.


Viszont többségében, amikor csak magyar nőket kérdeztem meg neten vagy személyesen, hogy miképp nézek ki, azt mondták, hogy nem vagyok az a típus, aki után megfordulnak az utcán, nem vagyok az esetük, de nincs velem semmi para. Magyarul esélytelen.


Mellesleg magas vagyok, ápolt, igényes, sportos életmód jellemez és egészségesen élek.

Akkor most a magyar nőknek vannak hihetetlen igényei küllemre, vagy ki hazudik?


2021. máj. 20. 13:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Én csak 2 hónapot voltam kint több éve külföldön egyhuzamban egy programban, de én is azt tapasztaltam, hogy az ottani nők, illetve más nemzet női, mert több nemzet embereivel voltunk kint együtt, sokkal barátságosabbak voltak velem, mint a magyar lány. Pedig vele utaztam ki oda, de még ott kint is bhaszogatott állandóan valamivel, meg pattogtatott volna, fikázta a munkámat. Értitek, amikor 2 magyarként voltunk az egész külföldi társaságban, és még így sem ment részéről az összefogás. Nem arra akarom kihegyezni, hogy lány volt, de az volt. Ez persze lehet nem nemfüggő, hanem alap magyar mentalitás, mármint egymás fikázása, lehúzása érzelmileg, lelkileg, anyagilag stb. de azonnal felfigyeltem erre nála is. Szóval szerintem nem magyar feleségem lesz.
2021. máj. 20. 17:14
 22/30 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik, semmi sem akadályoz meg abban, hogy külfdi nőd legyen. Nincs abban semmi.
2021. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a magyar nők. Több marad nekem, ti csak menjetek külföldre :D
2021. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nekik is tetszel, amíg tejelsz. 🙂
2021. máj. 20. 17:31
 25/30 anonim ***** válasza:
24-es nem tejeltem eddig senkinek. Párkapcsolatban is voltam többször, nem költöttem horribilis összegeket, én tudok szelektálni te meg nem. Normálisakkal volt dolgom. ;)
2021. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Tudjuk, mindeki hülye, te meg vagy a helikopter.
2021. máj. 20. 17:37
 27/30 anonim ***** válasza:
41%
#26 Ha hülyének tartod magad, azt nem kéne kivetíteni mindenkire...
2021. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%

Pff na most kibújt a szög a zsákból:D "Minden nő csak pénzt akar" XD Miért nem ezzel kezdted, megspórolhattunk volna 2 oldalnyi választ:D

Ígyvan, a nők csak a pénzt akarják, szomorú, ezvan.

Na, lépjünk tovább.

2021. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"ki hazudik"

Nem feltétlenül hazudik bárki is, szerintem itt félreértés történt.


Elsősorban kultúrális okai vannak a kapott visszajelzésnek. A külföldiek izgalmasak, van egyfajta "kommunikációs kihívás" (az eltérő anyanyelv miatt), a különbségekkel toleránsabbak vagyunk. Világviszonylatban pedig a magyar pasik bombázók, bizonyos nemzeteknél meg ez nincs így.


Ugyanakkor érdemes figyelembe venni hogy külföldön a kedvesség az udvariasság egy formája, pl. ha meghív egy angol vacsorára akkor az egy gesztus az esetek nagy részében és nem valós meghívás. Így van ez a bókokkal is, ha valaki azt mondja jóképű vagy, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy lefeküdne veled.

A magyarok pesszimistább nép, mi inkább lejjebb mint feljebb becsüljük a dolgok értékét, és nálunk nem formalitás a bók. Tehát ha valaki azt mondja nem vagy gáz, akkor az nem az esélytelen KATEGÓRIA hanem az adott csaj nem akar tőled semmit.


Nőként azt javaslom hogy ne pontoztatgasd magad hanem ismerkedj: találj valakit akivel megfeleltek egymásnak ha vége a koronavírus mizérianak vagy be vagy oltva. Ha ez megtörténik akkor rinyálás helyett szexelni fogsz ha mentálosan egészséges vagy, ha meg nem akkor egy nővel az oldaladon is csak ontod a hülyeséget magadból.

2021. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Neked is egzotikusabb egy külföldi csaj, mint egy magyar. De a fotó is lehet jól eltalált. Ha lenne közöd az élethez, ezeket mind tudnád.

Ahogyan azt is hogy nem attól függ a sikered, hogy megfordulnak-e utánad az utcán. A csajszim sem vett észre egy évig a melóhelyen aztán mikor elkezdtünk beszélgetni, egyből szerelmes lett mint a tök!

2021. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!