Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nők elvárásai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők elvárásai, igényei ennyire false-ok?

Figyelt kérdés

No kérem, kíváncsiságból felraktam egy fotómat külföldi oldalra, ahol 8,5 pontot kaptam rá a 10-ből. Azt írja, ezzel a felső 20%-ba tartozom.

Ehhez képest, amikor magyar oldalra raktam fel, maximum 6-7 pontot adtak a fotómra.


Beszélgettem is külföldi nőkkel az utóbbi 1 évben neten, azt mondták, hogy jól nézek ki, randiznának velem, volt néhány magyar is, akik ezt mondták.


Viszont többségében, amikor csak magyar nőket kérdeztem meg neten vagy személyesen, hogy miképp nézek ki, azt mondták, hogy nem vagyok az a típus, aki után megfordulnak az utcán, nem vagyok az esetük, de nincs velem semmi para. Magyarul esélytelen.


Mellesleg magas vagyok, ápolt, igényes, sportos életmód jellemez és egészségesen élek.

Akkor most a magyar nőknek vannak hihetetlen igényei küllemre, vagy ki hazudik?


2021. máj. 20. 13:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Megnézhetném azt a fotót?
2021. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Max, ha írsz mailt.
2021. máj. 20. 13:51
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem...

Az értékrendjük, az élethez való hozzáállásuk viszont egyre gyatrább.

2021. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj. Nekem elég nagyképűnek tűnsz már abból indulva hogy mennyire fontos neked a külsőd mégis szingli vagy... Folyton ezt kérdezgeted hogy hány pontot érsz... Nekem ez nagyon éretlen, lehet a többiek is ezért írták hogy esélytelen. Mert nekem is az lennél.
2021. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Az itteni nőket egyes egyedül a bankszámlád, a kocsid a házad érdekli. Ettől leszel 10es vagy 0-s.
2021. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szingli vagyok. Mindenkinek fontos, hogy miképp vélekedik róla a másik nem.
2021. máj. 20. 14:04
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem írta senki, hogy esélytelen. Én mondom, hogyha egy nő azt mondja, nem vagy az esetem, de nincs veled semmi baj, az az esélytelen. Tanulj meg szöveget értelmezni.
2021. máj. 20. 14:05
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Hm úgy tűnik akkor nem csak a magyar nők a legszebbek a világon, hanem a magyar pasik is :D Az adott "mezőnyben" kell megfelelned, abban sorolódsz előre vagy hátra.

Ja és a fotó csak egy dolog, egyáltalán nem mindegy az a pár mondat amit odabiggyesztesz magadról hozzá. Külföldi oldalon egy migránst (márpedig külföldön az vagy az ott élők szemében) a helybenlakók le se pontoznak, mert kívül esik a többség érdeklődési körén.

2021. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%
A magyar nők alapból romlottak, tele rosszindulattal, és gonoszsággal...
2021. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

8-asnak igaza van.

A magyar pasik jóképűek, erős a mezőny.

Volt egy sorozat: Hot in Cleveland. Arról szól, hogy aki New Yorkban nem kell senkinek, az Clevelandben még jó csajnak számít.

Valahogy így vagy te is.

2021. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!