Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Most akkor hogy is van ez? Tényleg a magyar nőknek vannak túlzott elvárásaik?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, meg pár kisebb-nagyobb kaland. Kicsit több, mint 3 éve szakítottam exemmel, azóta egy barátság extrákkal-féle pár alkalmas kalandon kívül senkim sem volt, pedig próbálkoztam. Nem vagyok az az extrém helyes pali, de próbálom magamból a maximumot kihozni mind külső, mind belső terén.

Tegnap este értem haza, tesómnál nyaraltam Angliában 14 napot. Ez idő alatt 10 nővel ismerkedtem össze, 5-tel eljutottunk a randiig, 2-vel le is feküdtem, az egyikük talán komolyan is gondolná a dolgot, valamint 3-mal a kapcsolatot is tartom, tehát beszélünk neten keresztül. Mielőtt nekem esnétek, nem voltak csúnya lányok, hiszen magamról is tudom, hogy válogatós vagyok.

A magyar nők pedig szinte szóba se állnak velem. Pedig nem vagyok elveszett gyerek, szeretek beszélgetni, nincs semmilyen rögeszmém, stb. Akivel itthon eddig eljutottam a randiig (1 év alatt kb 2 lány), mind a pénztárcámban akart turkálni, hogy keresek, van-e házam, és így tovább. Az angol csajok közül egy sem kérdezett az anyagi helyzetemről, inkább a személyiségem felé mutattak érdeklődést. Sőt, akivel lehetne komolyabb is, mondtam neki, hogy nem tudom, mihez kezdenék ott kint, egyből rávágta, hogy költözzek hozzájuk (szüleivel él), és majd kiforrja magát; tehát EGYÜTT akarja elkezdeni az életet, nem úgy, hogy beleül a készbe, mint amire a magyar nők többsége vágyik.

A hó végén még megyek az Azori-szigetekre is nyaralni, ott már teljesen direkt módon fogok egy ilyen "tesztet" csinálni a csajokkal, mert szerintem ez a túlzott elvárás igenis a magyar nők népbetegsége kezd lenni.

Szóval mit gondoltok erről? Van valakinek hasonló tapasztalata, tényleg csak a magyar nők ilyen gyökerek?


Ui.: igen, a kérdést valamelyest a feszültségkeltés kedvéért is írtam, tehát bátran oltsatok le, mert itt úgyis én leszek a gyökér. =)


2019. aug. 11. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor irány Anglia, mi tart vissza? Sic!
2019. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze, a csóró magyar kell nekik 😀
2019. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg ennek is 2 oldala van. Nagyon sok nőt ismerek akik tényleg a készbe akarnak beleülni és pénz alapján választanak. Csak azt sajnálom hogy ezek miatt a nők miatt ítélnek meg minket is akik nem ilyenek vagyunk. Nekem van gyerekem is de mégsem azt nézem hogy van e háza vagy autója a pasinak. Bár ugye nálam inkább az a kérdés a gyereket mennyire tudják elviselni a pasik( általában nem)

Szóval nőként is sajnos valamennyire egyet kell értenem Veled, vannak akik ezek alapján válogatnak...

2019. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Könnyűvérű egy férfi vagy, nem ilyenekre bukunk.
2019. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hat nemtom, szerintem nem igazan normalis, hogy ket heti (vagy annyi se) ismeretseg utan valaki felajanlja, hogy koltozz hozza, ugy, hogy meg a szulei is ott laknak. vagy szerinted ez normalis? mert pl csavoban sztem bazi nagy red flag. en megijednek. de te tudod.
2019. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Pedig az eredeti angol nőknél a hututuszi a banánfáról jobban megfelel, mint az ísztörn júrópien csöves.


Szerintem azok inkább brit állampolgár, migráncs hátterű hölgyek lehetnek, akiknél ilyen sikered van.

2019. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Tegyük hozzá,hogy az angol nők fasorba sincsenek a magyar lányokhoz.

Általàban egy magyar nőnek van stílusa tudd öltözködni,igènyes.

Az angol nők öltözködni nem tudnak,meg igénytelenek,amikor egyik volt kollégám mesèlte,hogy barát barátnője kint au pairkedett Angliában az egész család egy fürdővízben fürdött,aztán engedtèk őt utoljára.

Gondolhatod, milyen tiszták igényesek örülnek ha valaki megpiszkálja őket,ki vannak éhezve mert kutyák farkànak sem kellenek,jah meg mind dübő.


Szted miért ide jönnek csajozni nyugatról meg az angolok is?

2019. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Húúú, magyar srácok, akkor irány Anglia!!!!!
2019. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Rém egyszerű, hogy mi történt. Külföldön voltál, ott te voltál az újdonság. Amikor Magyarországra jönnek külföldi pasik, azoknak se durkálnak a zsebében a magyar nők, csak aláfekszenek.


Ha brit lettél volna, akkor ugyanaz történt volna veled, mint itthon.

2019. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Cicuka, álmodban dugtál te meg két nőt 14 nap alatt Angliában:DDD
2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!