Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állít le mindig akció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít le mindig akció előtt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, ő 23. Kicsivel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. 2 hónap előtt még vártam, kibírtam, hogy ne másszak rá. De most már szerintem itt lenne az ideje továbblépni.


Viszont mindig mikor fekszünk az ágyban, netflixezünk, és elkezdünk smárolni, aztán már félmeztelenek vagyunk mindketten, és mikor húznám le róla a nadrágot, kitalál valami indokot, hogy ne most, mert nem úgy készült, megfog jönni, stb. És akkor ott vagyok totál felizgulva, majd szét robbanok alul, és az akció előtt benyom egy ilyet... És érjem be a smárolással. Ma is ez történt, és rohadtul felidegesített. Annyira, hogy legszívesebben szakítottam volna ott helyben, mert ezt rohadtul utálom. Már megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma, velem vagy vele, de azt mondta nincs semmi.


Szerintetek mit csináljak? Szívem szerint szakítanék, nálam a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, és hiába szeretem nagyon, úgy érzem, hogy tőle ezt nem tudnám megkapni, nem egyezik az elképzelésünk szexualitás terén. És ki nem állhatom, ha valaki így közvetlenül "akció" előtt utasít vissza.


Viszont ha most szakítok, akkor fixen megkapom az arcomba, hogy mi az hogy 2 hónap után szexet akarok (24 évesen... Már egyszer megkaptam), és hogy csak megdugni akartam, nem is szeretem, mert akkor tudnék rá várni.



2021. máj. 17. 23:07
1 2 3
 21/27 Aonime ***** válasza:
21%
Hat ha kiderülne hogy semmi nyomos indok nincs amiért állandóan fel izgat és ott hagy, meg csak ki se elégít, hat én nem hogy szakítanék, de szerintem az életben hozza sem szólnék, és inkább nem írom le hogy mit akartam először írni csak aztán meggondoltam magam 😅
2021. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Ráerőltetni úgyse fogod tudni. Nyilvánvalóan nem egyeznek az elképzeléseitek egy kapcsolatról.

Ez egyébként egy jó szűrő, egyértelműen nem bírod ki és hisztizel, ha nincs szex, lehet a csaj a hozzád hasonlókat próbálja pont elkerülni.

Azért mert neked van egy elved, nem kell a másik véleményét semmibe venni és felháborodni, ha neki más elvei vannak. Beszéld meg vele egyenesen, hogy mit gondolsz, mint ahogy itt leírtad, ne trükközz, vagy célt érsz vagy nem. Lehet a csaj azt hiszi, hogy nem fogod komolyan venni, ha hamar lefekszik veled, ezt ő tudja, nem mi.

2021. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó remekül leírta ❤️❤️
2021. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%

22

Ja,mi,ferfiak tul sokat varunk egy el egy kapcsolattol: szexet. Milyen bunko nyomorekok vagyunk.

2021. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%

22-essel én is egyetértek. Viszont annyit hozzátennék, hogy általában mindig a nőn múlik, hogy mikor van szex egy kapcsolatban. És ez rohadtul nem fair. Most nem azt mondom, hogy ha a férfinek kangörcse van, akkor a nő mindig legyen ott levetkőzve hogy a férfi betegye neki. Viszont szvsz az sose jó hosszú távon, ha a nő ennyire megszabja, hogy mikor van szex.


Főleg ha úgy néz ki az egész, hogy mindig csak a férfi kezdeményezi a szexet, és a nő meg valamikor megengedi neki néhanapján. Sok kapcsolat ilyen, ahol a nő tényleg semmit nem érez a férfi iránt, de azért van vele együtt mert a férfi ellátja minden jóval. Cserébe a nő néha megerőszakolja magát és odaadja a testét egy szexre. (Ez elég csúnyán hangzik, de ez történik lényegében.) Voltam ilyen kapcsolatban, és iszonyat módon kihasználtak. Sajnos ezt belülről nem látja tisztán az ember, a rózsaszín köd miatt. És pont ugyan úgy indult, mint a kérdezőnek.


Ha két fél szereti és kívánja egymást, akkor miért ne szexelhetnének? A többi csak mind kifogás, és annak a jele, hogy valamelyik fél nem érez semmit a másik iránt. Ha megvan a vonzalom mindkét félnél, akkor kölcsönösen akarni fogják az együttlétet.

2021. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó: ez a "consent", beleegyezés. Mindkét fél kell.


Ha a férjem nem akar szexelni, nem erőltetem. Ha én nem akarok szexelni, nem erőlteti. Ha nekem vadulósabb kedvem van, de neki aznap nincs, akkor bújósan szexelünk. Fordítva ugyanez.


Ez ezt jelenti. Éretlen kisfiúk f*sszal előre rohangálva... Ez nem egy egészséges párkapcsolat alapja.

2021. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
19%

Egyszer volt ilyen velem. ott rákérdeztem hogy mi a fene kell hozzá hogy végre megtörténjen. Hát erőszakot akart.

Megkapta, utána jött másnap is :D

2021. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!