Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Legjobb barátnők, nalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnők, nalatok volt mar valaha barmi akció köztetek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok. Olyanok kozt akik heterok, es kíváncsiak voltak. :)
2020. nov. 16. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt, többször is és többel is. De habár nem vagyok leszbikus, de azt se mondanám hogy hetero vagyok. Nem hiszem hogy egy full hetero csaj tenne olyanokat lányokkal, mint amiket én csináltam.
2020. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy masik kerdes, akik igen, mit csinaltatok?

#1 Mi volt?

2020. nov. 16. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Csókolóztunk mert kiváncsiak voltunk milyen. Még 14 évesen.

Azóta se fordult elő lánnyal mert hetero vagyok, de egyébként egy jó kellemes emlékként gondolok rá vissza.

2020. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kissé illuminált állapotban elkapott minket a hév és csókolózni kezdtünk, simogattuk egymást. Semmi nagyobb akció nem volt. Ruhán keresztül simultunk egymáshoz. De így is hatalmasat élveztem. :D Ha lenne rá lehetőségem biztosan benne lennék ilyenekben még.
2020. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Csöcsfogdosás meg csók volt eddig. De nem igazán mondanám, hogy kíváncsiságból. Az előbbi az inkább poén volt, vagy meglepetésnek szántuk, az utóbbi meg alkohol hatására történt. :)
2020. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csók, simogatás egész testen, közös szopás. Ennél több nem volt mert hetero vagyok
2021. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!