Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állít le mindig akció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít le mindig akció előtt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, ő 23. Kicsivel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. 2 hónap előtt még vártam, kibírtam, hogy ne másszak rá. De most már szerintem itt lenne az ideje továbblépni.


Viszont mindig mikor fekszünk az ágyban, netflixezünk, és elkezdünk smárolni, aztán már félmeztelenek vagyunk mindketten, és mikor húznám le róla a nadrágot, kitalál valami indokot, hogy ne most, mert nem úgy készült, megfog jönni, stb. És akkor ott vagyok totál felizgulva, majd szét robbanok alul, és az akció előtt benyom egy ilyet... És érjem be a smárolással. Ma is ez történt, és rohadtul felidegesített. Annyira, hogy legszívesebben szakítottam volna ott helyben, mert ezt rohadtul utálom. Már megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma, velem vagy vele, de azt mondta nincs semmi.


Szerintetek mit csináljak? Szívem szerint szakítanék, nálam a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, és hiába szeretem nagyon, úgy érzem, hogy tőle ezt nem tudnám megkapni, nem egyezik az elképzelésünk szexualitás terén. És ki nem állhatom, ha valaki így közvetlenül "akció" előtt utasít vissza.


Viszont ha most szakítok, akkor fixen megkapom az arcomba, hogy mi az hogy 2 hónap után szexet akarok (24 évesen... Már egyszer megkaptam), és hogy csak megdugni akartam, nem is szeretem, mert akkor tudnék rá várni.



2021. máj. 17. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális, hogy egy 23 éves lányra várni kell. Ha ezt 16-17évesen mondaná még megérteném. De annál a nőnél akinél 23évesen várni kell valami nincs rendben. Fejben, lélekben de valami nem stimmel. Egy “normális” libidóval rendelkező 23évesnek akár minden nap is lehet kedve, kivéve ha mondjuk fáradt. Legyünk őszinték, abban a kapcsolatban, ahol a szex nem működik, ott semmi más sem fog. Szerintem vess véget ennek a kapcsolatnak.
2021. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Szakíts vele. A szex az nem valami ördögtől való dolog, és nagyon jól látod: fontos. A legnagyobb baj ezzel az, hogy ő is akarja, de valamiért nem enged a saját ösztönének, így következtethetünk arra, hogy pszichikai problémája van. Ezt pedig hidd el, nem akarod te megoldani. Keress egy másik csajt. Sajnálom és sok szerencsét! Jobbat érdemelsz.
2021. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szűz, csak nem mondta el?
2021. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
És mi van, ha szűz? Mennyit kellene várni? 6 hónapot? Egy évet? Miért lesz jobb 4 hónap múlva?
2021. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem is értem hogy bírtad két hónapig, de tényleg. Azért már nem tini korban vagytok, amikor ez normális. Ez így sehova se vezet, még jó, hogy két hónap után már szexet akarsz. Egykorú vagyok a barátnőddel, hát én ezt ki nem bírnám. Valóban, nem egyeznek az igények, valami nagyon nincs rendben nála. Így pedig ennek nincs jövője. Az utolsó bekezdésedhez annyit, hogy akkor lehet valakit igazán szeretni, ha a szex is jól működik. Ezt pedig jobb időben tudni.
2021. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg nem veled van a baja, hanem valamilyen komplexus, korábbi kellemetlen tapasztalat vagy trauma blokkolja a szexualitását. Hogy ez pontosan mi azt mi a távolból ki nem találjuk. Tipp: higgadtan beszéljétek ezt meg. Nem követelve, de elmondod neki kívánod és kérdezd meg hogy úgy nagyjából ő mikor gondolja hogy szex legyen a kapcsolatban, mikor érzi készen magát, mi zavarja, mi a gondja. Az utóbbi válaszokra figyelj, azt próbáld semlegesíteni. Ha nem túl mély a probléma akkor valószínűleg menni fog neked is, nem kell szakemberhez fordulni.


Az hogy meddig várj meg egyedül te tudod eldönteni, neked mennyit "ér" meg. Fiatal koromban volt akire majd' fél évet vártam, később meg... hát ja, lehet erkölcsi nulla vagyok, de nem várok hónapokig.

2021. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy szűz, de ahogy 1.írja ez nagyon nem oké beszélj vele őszintén mondd el neki egyszeruen h beszelnetek kell, nagyon szerted ot de minden kapcsolatnak alppilerre a szex , ő folyton kerüli a szexet ennek vmi oka van, tudd hogy melletted állok és mindenben segitek legyünk őszinték egymassal várok is rad ha kell, de legyél őszinte mi a baj, ha érzi h bízhat benned , elmondja ;)

Volt ilyen csajom ő meg szűz volt ;)

2021. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%

Hát ha 2 hónap után megint azt vágná a képembe, akkor kivágnám az éjszakába hogy szórakozzon mással.


Vagy ha lepattint, felcsapnám a rosszlányokat, és elkezdenék böngészni a szeme láttára, hogy één ma dugni fogok ezek után, ha veled nem lehet akkor majd mással.

2021. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Vedd el feleségül, lehet hogy csak utána hajlandó az aktusra.
2021. máj. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Tuti dobnám, nézzen netflixet egyedül.
2021. máj. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!