Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állít le mindig akció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít le mindig akció előtt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, ő 23. Kicsivel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. 2 hónap előtt még vártam, kibírtam, hogy ne másszak rá. De most már szerintem itt lenne az ideje továbblépni.


Viszont mindig mikor fekszünk az ágyban, netflixezünk, és elkezdünk smárolni, aztán már félmeztelenek vagyunk mindketten, és mikor húznám le róla a nadrágot, kitalál valami indokot, hogy ne most, mert nem úgy készült, megfog jönni, stb. És akkor ott vagyok totál felizgulva, majd szét robbanok alul, és az akció előtt benyom egy ilyet... És érjem be a smárolással. Ma is ez történt, és rohadtul felidegesített. Annyira, hogy legszívesebben szakítottam volna ott helyben, mert ezt rohadtul utálom. Már megkérdeztem tőle, hogy van-e valami probléma, velem vagy vele, de azt mondta nincs semmi.


Szerintetek mit csináljak? Szívem szerint szakítanék, nálam a szex nagyon fontos egy kapcsolatban, és hiába szeretem nagyon, úgy érzem, hogy tőle ezt nem tudnám megkapni, nem egyezik az elképzelésünk szexualitás terén. És ki nem állhatom, ha valaki így közvetlenül "akció" előtt utasít vissza.


Viszont ha most szakítok, akkor fixen megkapom az arcomba, hogy mi az hogy 2 hónap után szexet akarok (24 évesen... Már egyszer megkaptam), és hogy csak megdugni akartam, nem is szeretem, mert akkor tudnék rá várni.



2021. máj. 17. 23:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Na, ezek a férfiak... Dugni dugni dugni. Az eszedbe se jutott, hogy leülj vele beszélni? Szerencsétlen szerintem baromi gátlásos lehet, erről nem tehet. Ha nem beszélsz vele komolyan soha, akkor várhatsz ítélet napig, akkor se fogja odaadni magát. A nők nem úgy működnek, mint a férfiak, hogy na, akkor akció egy új kapcsolatban. Vagyis nem mindegyik.
2021. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
Egy önző seggfej vagy. Ha szűz nem támadhatod le. Még akkor sem ha 23 éves. Szakíts vele, Ő úgy jár jobban! Veled is csak átb÷szt# isten a világot.
2021. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez az idő sok, szakíts vele, mert láthatólag nem egymàsnak teremtett titeket a sors. Neki még túl korai, lehet nem tetszel neki annyira, lehet érte valami komoly trauma, lehet még szűz vagy ezeknek a kombinációi. Te képtelen vagy erről rendesen beszélni vele, nem vagy hajlandó várni se, tehát nyilvàn nem lesztek jók egymásnak.
2021. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha szűz, azt nem kéne talán őszintén megmondani? Képtelen kommunikálni a csaj, ez van. Én is voltam szűz, mindnenki volt. Egy felnőtt nő tudja már elmondani, hogy mi a baj. Ezért hibás a férfi, mert 3 hónap után, le akar fekudni vele? Amikor folyamatosan húzza az agyát. Én szerintem kiakadnék, ha ennyi ideig kibírná a párom, hogy hozzám se ér.
2021. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem szűz... Volt már több barátja is előtte. És amúgy mire várjak? Hogy aztán 3 hónap múlva kiderüljön, hogy lehet sz*r a szex kettőnk között? Akkor aztán sok értelme volt várni... Nem tinik vagyunk már könyörgöm. Mellesleg szerintem egy kapcsolatban ha valakinek kétes érzései vannak az már régen rossz jel... Ha benne is ezek vannak akkor felesleges erőltetni.


Sokan úgy állítjak be itt ezt a szex kérdést mintha soha nem éltek volna nemi életet, vagy az valami ördögi dolog lenne... Sok olyan kapcsolatom vokt, ahol már az első héten lefeküdtünk, és több évig tartott. A szex hozzátartozik egy kapcsolathoz, alap dolog szerintem, hogy fizikálisan is közelebb kerüljek a páromhoz. Enélkül nincs meg a mély kötődés. Sokan, és általában a nők túlmisztifikálják ezt az egészet és emiatt elrontják az egész kapcsolatot...


Kaptam viszont sok jó választ is, és az lesz amit tanácsoltok, hogy leülök és szépen elbeszélgetek vele. Mert ha ne adj isten tényleg valami gátlása, traumája, komplexusa van, akkor szeretném neki megadni a megfelelő lelki támogatást.

2021. máj. 18. 11:14
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Engem megerőszakoltak, a párom, mostmár férjem türelmesen várt. Hónapokig nem tudtam beszélni se róla, mert ez hatalmas trauma.



Ma már napi szinten van szex, remek a házasságunk. De ha egy ilyen akaratos kis pöcsh lett volna, mint te, biztosan szakítok még az elején.

2021. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

16

Senkit sem erdekel igazan, de koszonjuk, hogy megosztottad velunk.

2021. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Te higgadtan kezeled kérdező, de igen ez a legjobb megoldás. beszélj.


Ha nem vezet eredményre akkor még mindig ki lehet tenni.

2021. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Senior Séf ***** válasza:
55%
Ne a csajt okold, ha nem tudod elvenni az eszét. Nem feltétlenül te vagy a hibás, az is előfordulhat, hogy nem illetek össze. Néha a feromonok szólnak közbe, de az is lehet, hogy nem vagy elég jártas az erogén zónák helyes ingerlésében.
2021. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
17es mekkora sutyerák 😂😂😂
2021. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!