Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy alapból nagyon jó ember,szeretem és nagyon jó a házasságunk.

Viszont sorra jön az agyament ötleteivel.

Először azzal állt elém,hogy vonjunk be egy 3. félt a szexbe.Egy fiatalabb csődört.Nemet mondtam,mondván hogy hagyjon engem a hülyeségeivel.De hajthatatlan,nem lehet vele normálisan beszélni,és addig cseszeget míg el nem éri amit akar.Ha leállítom megsértődik,és ezt napokig tudatja is velem.Úgyhogy végül belementem.Bár a férjem inkább csak nézte,ahogy a fiatalabb fiú foglalkozik velem.De láttam rajta az elégedettséget,hogy ezt szerette volna.Gondoltam kielégült a vágya,élhetünk tovább normálisan.De nem,jött az újabb "csodás" ötletével.Szeretné látni,ahogy 2 fiú foglalkozik velem.Megint az érzelmeimre utazott,mert természetesen hallani se akartam róla.De hetekig nyúzott vele,és mellette folyamatosan játszotta a sértődöttet a visszautasításra.Most az a helyzet hogy van 2 fiú,akivel rendszeresen van találka.Az elején még kicsit izgalmas volt,mert nem volt még ilyenben részem.De idővel nem találtam benne semmi izgalmasat,és élvezeteset.Az elején még tudtam élvezni,de most már egyáltalán nem.Fájni nem fáj,de élvezni se élvezem.

Ez tényleg csak a szexről szól,és szó szerint megdugnak csak,mintha valami darab akármi lennék.Számomra ez megalázó,és nem lelem benne örömöm.De a férjemet ez izgatja,közben erre maszturbál,és ha később otthon együtt vagyunk,ez ad ihletet neki a szexhez.

Hiába próbálok vele normális,és komolyan leülni erről beszélgetni,nem lehet...ilyenkor mindig terel hogy ugyan már stb...ha meg határozottabban mondok nemet a folytatásra,akkor jön újra az,hogy eljátssza a sértődöttet.

Mit csináljak? Elveszíteni nem akarom!



2021. máj. 15. 19:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nála ez egy fétis, amivel persze nem lenne probléma, amennyiben ezt te is élveznéd.

Itt a probléma azzal van, hogy a férjed ezt annak ellenére erőlteti, hogy te ezt nem szeretnéd, hiába a fétis, elsősorban te a szerelme, a felesége vagy és a te lelki békédet kellene nézni.

A másik probléma meg az, hogy te ezt nem élvezed. Szerintem ez hosszútávon nem működhet.


Az én exemnek is ilyen fétise volt, viszont ő nem sértődött meg, amikor nemet mondtam. 2x mentem bele ebbe, élveztem is, de utána annyira mocskosnak éreztem magam, egy cafkának, utána már nem voltam képes erre. Aztán ez rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. A kettőnk közötti szexnél is mindig azt imitálta, mintha lenne ott egy másik férfi is, mindig olyanokat mondott, így nagyon kevés volt a meghitt szeretkezés, majd ez odáig fajult, hogy már nem akartam szexelni sem vele.


Szerintem ez hosszútávon csak úgy működhet, ha mindkét félnek igénye van rá.

2021. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Olyan mintha futtatni téged, megalázó. És a kapcsolat nincs rendben.
2021. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként nagyon fájt olvasni a történeted. Megértem a férjed, manapság egyre több férfi kattan be ilyesmire, van akit ez tényleg izgat. De a te életedért te tartozol felelősséggel. Tudom, hogy van olyan, hogy az ember megtesz olyasmit is a másikért, amivel nem ért egyet. De ez így nagyon megalázó. Szívből kívánom, hogy meg tudjátok érteni, hogy mi zajlik a mélyben, mit jelentetek egymásnak. Lehet, hogy egy nagyon komoly válságban van a házasságotok, csak nem vettétek észre. 11-es nagyon jól ír.
2021. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ne hagy magad lerázni és mondd el neki az érzéseidet, bárhogy is próbál terelni, hogy ez neked nem jó, nem élvezed és nem mehet tovább. Ajánld fel, hogy menjetek el tanácsadásra, szexuál-pszichológushoz, hogy segítsen egyeztetni a vágyakat, külső szemlélőként tanácsot adni.


Ezen kívül embereld meg magad, hogy ne engedj az érzelmi zsarolásának. (Igen, ez a "sértődés" az, zsarolás!), mielőtt ott találod magad, hogy az undorod ellenére egy kutyát elégítesz ki szexuálisan, miközben ő erre a látványra maszturbál.


A leírásból az jön le, hogy a férjed durva mértékben aberrált szexuálisan és súlyos személységhibái vannak (érzelmi zsarolás, a te igényeid, érzéseid 100%-os figyelmen kívül hagyása stb), amiken ha nem kezd el dolgozni (tehát nem megy el veled szexuál-pszichológushoz, nem akar változni, együttműködni veled ebben az ügyben) akkor jobban jársz, ha elváltok. Még akkor is, ha te szereted őt, nem akarod elveszteni. Mert akkor nagyjábol biztos, hogy elmebeteg és a válás a kisebb rossz, még akkor is, ha fáj neked.

2021. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nehezen értem, hogy mitől tartod jónak a házasságotokat, a férjedet meg jó embernek, ha érzelmi zsarolással próbál rávenni olyan dolgokra, amiket nem élvezel, és megalázónak érzel.


Azok után, hogy ennyire magasról tesz az érzéseidre, tényleg el tudod képzelni, hogy szeret és tisztel téged?


Szerintem érdemes lenne egy őszinte választ keresnek magadban arra a kérdésre, hogy ha te álltál volna elő azzal, hogy téged izgatna, hogy egy (aztán később majd kettő) biszexuális férfit vegyetek be harmadiknak, mert szeretnéd látni, ahogy kutya pózban magáévá teszi a férjedet, akkor sikerrel jártál volna-e.


Mi lett volna a következménye, ha az első elutasítás után folyton ezzel nyaggatod, és játszod a sértődötted, ha nemet mond?


Van bármi, ami miatt te nem érzed egyenrangú partnernek ebben a kapcsolatban?


Mi akadályoz meg abban, hogy nemet mondj valamire, amit megalázónak élsz meg?

2021. máj. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Én elveszlek feleségül, én 42 vagyok.. De komolyan most ne érts félre, az "ilyeneknek" van párjuk, és nekem aki fogyatékossággal él meg nincs? HÁt nem adnálak senkinek az biztos, sőt egyetlen párom sem adtam volna senkinek.. Nem vagyok hazug, az egyik partneremmel volt "pár" csere de ennyi.
2021. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az érdekelne, hogy miből gondolod, hogy ez egy nagyon jó házasság? A férjed kitalálja hogy éppen hány pasi dugjon meg, amire ő veri a farkát(szánalmas)te nemet mondasz ő pár napig hisztizik, aztán beadod a derekad, inkább úgy csinálsz mint egy prosti.Hogy vagy erre képes lelkileg?

Ezt már nem tudod leállítani, az első alkalomnál tudtad volna.

2021. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ezt leszámítva teljesen jó a házasságunk.Jól kijövünk.Nagyon jó ember,és apa is.Józan életet él,a munka után velünk tölti az idejét,nem kocsmázik,nem nőzik,nem jár el a haverokkal.Megcsinál itthon mindent,szó nélkül.Segítőkész a barátaival és a családdal szemben is,azonnal ugrik bármi problémám van,vagy ha a gyereknek van azonnal intézi.

Boldog vagyok mellette,csak ez az agyament gondolata ne lenne a szex-el kapcsolatba.

2021. máj. 16. 09:55
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen alap amit írtál.

Az a baj, hogy semmibe vesz téged, megaláz. +nem érdekli hogy te mit szeretnél, egyre durvább dolgok pattannak majd ki a fejéből.

2021. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez a minimum ha már olyan vagy neki mint egy házi prosti aki bármit megtesz neki.
2021. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!