Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy alapból nagyon jó ember,szeretem és nagyon jó a házasságunk.

Viszont sorra jön az agyament ötleteivel.

Először azzal állt elém,hogy vonjunk be egy 3. félt a szexbe.Egy fiatalabb csődört.Nemet mondtam,mondván hogy hagyjon engem a hülyeségeivel.De hajthatatlan,nem lehet vele normálisan beszélni,és addig cseszeget míg el nem éri amit akar.Ha leállítom megsértődik,és ezt napokig tudatja is velem.Úgyhogy végül belementem.Bár a férjem inkább csak nézte,ahogy a fiatalabb fiú foglalkozik velem.De láttam rajta az elégedettséget,hogy ezt szerette volna.Gondoltam kielégült a vágya,élhetünk tovább normálisan.De nem,jött az újabb "csodás" ötletével.Szeretné látni,ahogy 2 fiú foglalkozik velem.Megint az érzelmeimre utazott,mert természetesen hallani se akartam róla.De hetekig nyúzott vele,és mellette folyamatosan játszotta a sértődöttet a visszautasításra.Most az a helyzet hogy van 2 fiú,akivel rendszeresen van találka.Az elején még kicsit izgalmas volt,mert nem volt még ilyenben részem.De idővel nem találtam benne semmi izgalmasat,és élvezeteset.Az elején még tudtam élvezni,de most már egyáltalán nem.Fájni nem fáj,de élvezni se élvezem.

Ez tényleg csak a szexről szól,és szó szerint megdugnak csak,mintha valami darab akármi lennék.Számomra ez megalázó,és nem lelem benne örömöm.De a férjemet ez izgatja,közben erre maszturbál,és ha később otthon együtt vagyunk,ez ad ihletet neki a szexhez.

Hiába próbálok vele normális,és komolyan leülni erről beszélgetni,nem lehet...ilyenkor mindig terel hogy ugyan már stb...ha meg határozottabban mondok nemet a folytatásra,akkor jön újra az,hogy eljátssza a sértődöttet.

Mit csináljak? Elveszíteni nem akarom!



2021. máj. 15. 19:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem kellene a férjére csak azért ilyen negatív megjegyzéseket tenni csak azért, mert van ez a fétise. Ez nem szánalmas, inkább az a szánalmas, hogy besértődik, ha a felesége nem akar mással d*gni
2021. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%

Hat így olvasva a történetet nekem rögtön a válás jutott eszembe, hogy ilyen emberrel nem lehet együtt lenni. De ha te ennyire nem akarod ilyen dolgok után se elhagyni, akkor beszélj vele és kossetek kompromisszumot, hogy a 2 pasi már sok neked. Hogy érte megteszel mindent, de egyeztetek ki legalább "csak" 1 pasiban, ne kettőben. Ettől jobb tanácsot nem tudok mondani.


Bár számomra akkor is a válás lenne az út, de hát elhiszem h nehezebb megelni a dolgot mint latatlanul tanácsot adni.


Esetleg ami még eszembe jutott, hogy kérdezz rá, mi lenne ha legalább te választanál pasit, hogy olyan pasi legyen a plusz, aki vonz téged és van szimpátia, ne olyan, akit ő hoz oda neked. De csak egy ötlet.

2021. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakulnak benned a dolgok kedves kérdező?
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sehogy...én csak a régi ,normális állapotot szeretném visszakapni.

Megint beszéltem vele erről,hogy én csak kettesben szeretnék vele lenni.És nekem ez a forma amit ő erőltet nagyon nem jön be.De végig se hallgat...elviharzik.Nem lehet ilyenekről vele beszélni...aztán mikor legközelebb előjön a téma,akkor úgy beszél róla,mintha minden szép és jó lenne.

2021. máj. 16. 16:42
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is felvetődött, aztán sok hezitálás után megléptük - és nekünk bejött! (igaz nem a legelső alkalommal)

Azóta nyitottan és boldogan élünk!

Minden kompromisszum jobb mint a válás, amivel itt úgy vagdalkoznak, mint ha mindenkinek elment volna az esze!

2021. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy otthagy ilyenkor elképesztően gyerekes, önző, tiszteletlen és gyáva dolog. Tudod, mondjuk sok 15 éves srácnak van több esze és embersége ennél. Remélem, agresszió nem fordult elő a részéről: vagy behúzod az ajtót és megfogod a kilincset, nem engedve, hogy otthagyjon vagy rázárod valamelyik szobaajtót és úgy beszélsz vele.


Megpróbálhatod esetleg levélben leírni neki, hátha úgy könnyebb a dolog, talán számára is. A lényeg, hogy biztosan tudnia kell, hogy te mit érzel.


Viszont elolvasva mindazokat, amiket írtál, azt javaslom tűzz ki magadban egy időpontot, amit, ha elértek és nincs javulás, akkor elválsz. Nyilván nehéz, de kívülállóként egyértelműen látszik, hogy ez a házasság nem éri meg a szenvedést, amit okoz. Még akkor sem, ha te szereted és egyébként minden rendben van a többi dologban. Tudod, ha van egy hordó borod és beleöntesz egy üveg szennyvizet, akkor van egy hordó szennyvized... talán érted: az egészet egy kevés rossz is elronthatja annyira, hogy összességében ne érje meg...

2021. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!