Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a férjemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy alapból nagyon jó ember,szeretem és nagyon jó a házasságunk.

Viszont sorra jön az agyament ötleteivel.

Először azzal állt elém,hogy vonjunk be egy 3. félt a szexbe.Egy fiatalabb csődört.Nemet mondtam,mondván hogy hagyjon engem a hülyeségeivel.De hajthatatlan,nem lehet vele normálisan beszélni,és addig cseszeget míg el nem éri amit akar.Ha leállítom megsértődik,és ezt napokig tudatja is velem.Úgyhogy végül belementem.Bár a férjem inkább csak nézte,ahogy a fiatalabb fiú foglalkozik velem.De láttam rajta az elégedettséget,hogy ezt szerette volna.Gondoltam kielégült a vágya,élhetünk tovább normálisan.De nem,jött az újabb "csodás" ötletével.Szeretné látni,ahogy 2 fiú foglalkozik velem.Megint az érzelmeimre utazott,mert természetesen hallani se akartam róla.De hetekig nyúzott vele,és mellette folyamatosan játszotta a sértődöttet a visszautasításra.Most az a helyzet hogy van 2 fiú,akivel rendszeresen van találka.Az elején még kicsit izgalmas volt,mert nem volt még ilyenben részem.De idővel nem találtam benne semmi izgalmasat,és élvezeteset.Az elején még tudtam élvezni,de most már egyáltalán nem.Fájni nem fáj,de élvezni se élvezem.

Ez tényleg csak a szexről szól,és szó szerint megdugnak csak,mintha valami darab akármi lennék.Számomra ez megalázó,és nem lelem benne örömöm.De a férjemet ez izgatja,közben erre maszturbál,és ha később otthon együtt vagyunk,ez ad ihletet neki a szexhez.

Hiába próbálok vele normális,és komolyan leülni erről beszélgetni,nem lehet...ilyenkor mindig terel hogy ugyan már stb...ha meg határozottabban mondok nemet a folytatásra,akkor jön újra az,hogy eljátssza a sértődöttet.

Mit csináljak? Elveszíteni nem akarom!



2021. máj. 15. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg ennyire nem értékeled magad hogy mindenbe bele mész bármennyire is megalázó neked?

Úgy irányít a férjed ahogy akar, te pedig meghunyászkodsz. Legyen már benned tartás!

Én réges régen ott hagytam volna már.

2021. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
igazi szolgalelkű,naiv,ostoba vagy.szeress egy ilyen bar.ot,mert jobb ugyse való neked.és csináld amit kér.megérdemled.összeilletek.
2021. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Nemsokára egy kutyát fog hazahozni. Hímet :D
2021. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Tehát olyan férj kell aki jobban élvezi a recskázást miközben ketten basznak??? Ha ez nem kamu, akkor egy idióta cafka vagy. Gratulálok...
2021. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
nagyon jó ember,és jó a házasságunk,ekkora kamut,de sz.r...eszed amennyi látszik,élvezd a házasságod....
2021. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Csak irigyek vagytok a kérdezőre, hogy fiatal fiúkkal lehet ezért szidjátok.
2021. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Magadnak kerested a bajt. Most már vagy eltűröd vagy elhagyod. Más út nincs 🤷‍♂️
2021. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

CSak így tovább , folytasd ezt.

Majd hozni fog 5 kollégát is vagy 8 esetleg és nehogy megsértődjön neked szét kell tenned a lábad.

Annyira neked se lehet rossz mert akkor már az első adandó alkalommal elválsz tőle.

2021. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen.
2021. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez tényleg nagyon megalázó lehet... De meg érdemled, ha hagyod..

Azt tudod, hogy ezek azért mély sebeket ejtenek a lelkeden!

Egy normális férfi egy másik férfi közelségét se tűrné el..

Nagyon beteg amit csináltok!

2021. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!