Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik már le velem? Csak szivat? Pedig úgy látom élvezi a többi dolgot....

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel van köztünk pár dolog, de szex nincs. Mármint nincs behatolás. Szűz és mindig arra hivatkozik, hogy nincs kész rá. Már fél éve szórakozunk egymással, meddig akar várni? Mkor csókolózunk, tapogatom, nyalom nagyon nedves. Ő is kielégítt engem, szájjal v. kézzel de annyira szeretném betenni neki. Mikor megtörténne akkor mindig leállítok, hogy várjunk még ezzel.
2021. máj. 12. 14:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem veled van a gond kérdező. Ha a kapcsolatotokat "még kavarásnak is rossz" kategóriába sorolod, akkor mit vársz? A 'csajod' (már a megneveés is degradáló) nyilván tudja, hogy csak dugni akarsz és nem biztos abban, hogy utána lelépsz vagy sem. Bizonyára fiatalok vagytok, tizenévesek. Ilyen gondolkodással csak remélni tudom, hogy nem vagy több, mert az annál szomorúbb lenne.


Barátom 3 hónap után mondta ki hogy szeret, az első hetekben megbeszéltük hogy komoly kapcsolatot akarunk és még 3 hónapot várt arra, hogy késznek érezzem magam. 18 évesen fél év után én kezdeményeztem, addig türelmes volt, pettinggel is beértük, mert az is izgalmas volt míg szűz voltam. Bennem volt az aggály, hogy fájni fog, de mivel én is akartam, ezért nem fájt. Mással nem csináltam volna, főleg nem ha bepróbálkozik pl 2 hét után. Fél év minimum kell, hogy kiismerjem a másikat. Nem hinném, hogy a lányt kéne okolni, ha neked nem tetszik a helyzet, lépj le, mert nem érdemel meg téged, találni fog jobbat. Ez nektek nem komoly kapcsolat, csak vagytok egymás mellett.

2021. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy 23 éves vagy. :(
2021. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem komoly kapcsolat. Olvasd végig. Ő nem akar elköteleződni, ő nem akar semmit. Én szeretek vele lenni. Akár csak beszélgetni is. Kedvelem őt. Csak egyszerűen mikor húzza az agyamat, akkor jó lenne mást is csinálni.

Ha meg egyszer hív, nem tudom azt mondani, hogy nem, mert jó vele lenni.

Ez kicsit olyan, hogy egy nőnek mindent szabad, de a férfinak semmit sem.

2021. máj. 12. 17:00
 24/28 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott a picsába.Nem ovis vagy.
2021. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24-es nem kapcsolat, akkor meg ne hisztizz. Nincs a lánynak semmilyen kötelessége. Nem kell veled lefeküdnie. Keress mást, majd ő is keres mást. Ennyi.
2021. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mert egy éretlen gyökér vagy! Szerinted túlmisztifikálják. Engedd már meg, hogy Ő döntse el, kinek adja magát, kincsét, erényét. Azt, hogy simán megdughatnád (akarata ellenére) ne nagyon hangoztasd, azt erőszaknak hívják. A türelem nem erényed, ha szeretnéd, nem ez lenne a legfontosabb. Csak be akarod gyűjteni.
2021. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ha nem akarja, nem akarja, csak jó lenne. Én nem dugnám meg akaratán kívűl, de vannak gyökerek, akik megtennék.

Most ezt a mondatot is biztos úgy értelmezte az idi0tábbja, hogy muszáj lefeküdnie velem. Közben csak azt mondtam vele, hogy a mai világban nem számít akkora kincsnek a szüzesség. Számomra sokkal több előrébbvaló dolog van egy nőben. Attól még, hogy szűz lehet becsületlen, csalhat később össze-vissza mindenkivel. Nem ez határozza meg egy nő értékét.

NEM! Nem erről a bizonyos lányról beszéltem, nem őt mocskolom, mindössze magáról a szüzességről amit gondolok.

2021. máj. 13. 11:44
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, te mikor voltal utoljara szuz lany? Barhogy is tunik, barmelyik lany is mondja azt, hogy a mai vilagban mar szrt se jelent a szuzessek, ferfikent soha nem tudjuk meg, hogy milyen lelki/erkolcsi jelentoseggel bir egy ilyen esemeny. Ha megkerdezel 10et, de a 11-et csak egy kicsit is erzekenyebben erinti, maris nem reprezentativ az eredmeny. Te most kifogtad a 11-et.

Egyebkent en is ugy vagyok vele, hogy ne bohockodj tovabb, koccolj le. Se kapcsolat, se erzesek, nem kell megelegedned a pettinggel. Lepj tovabb.

2021. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!