Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik már le velem? Csak szivat? Pedig úgy látom élvezi a többi dolgot....

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel van köztünk pár dolog, de szex nincs. Mármint nincs behatolás. Szűz és mindig arra hivatkozik, hogy nincs kész rá. Már fél éve szórakozunk egymással, meddig akar várni? Mkor csókolózunk, tapogatom, nyalom nagyon nedves. Ő is kielégítt engem, szájjal v. kézzel de annyira szeretném betenni neki. Mikor megtörténne akkor mindig leállítok, hogy várjunk még ezzel.
2021. máj. 12. 14:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
jav: leállít
2021. máj. 12. 14:54
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem bevállalós az biztos.
2021. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Kezdj el kavarni egy normális csajjal akinek akit meg is lehet dugni...akkor lehet észhez tér
2021. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Így jártál. Ez benne van a pakliban, ha szűzzel kezdesz. Lehet még várnod kell pár hónapot pajti.
2021. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Párkapcsolatban vagytok? Ha nem, akkor ne is várd el hogy neked adja a szüzességét, ez a lányoknak komoly dolog.

Egyébként az én párom 1 évet várt rám, tehát 1 évig maximum orális szex volt közöttünk, mire elvette a szüzességemet. Szóval ne hisztizzél.

2021. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk párkapcsolatban, de az is azért van így, mert "ő nem akar elköteleződni". Én simán összejönnék vele. Csak ez így elégé kínos, hogy mindig azt hiszem, hogy na majd most és leállít.


Nem tudom miért van ez a szüzesség téma túlmisztifikálva. Egyszer úgyis elveszti és nagy valószínűséggel nem azzal, aki élete végéig a párja marad. Ez ritka.

2021. máj. 12. 14:59
 7/28 A kérdező kommentje:
jav: eléggé
2021. máj. 12. 14:59
 8/28 anonymousreview60 ***** válasza:
68%

Lehet, hogy olyan szűzkyrva, aki mindent kipróbál (talán még az anált is megengedi), de a vaginális szüzességét az arra "érdemesnek" tartogatja. Lehet, hogy nagyon vallásosnak/prűdnek nevelték, és ezt a határt nem meri átlépni. És lehet, hogy szívat. Ezt te tudod kideríteni.

Vidd dűlőre a dolgot finoman. Ha veled ezután nem közösül, akkor vagy nincs készen érdemben a testiségre vagy csak szivat. Mindkét esetben az önbecsülés érdekében én lelépnék.

2021. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%

Nincs túlmisztifikálva csak pont amennyire kell te gyökér.

Nem azon van a hangsúly hogy élete párjával veszitse el, hanem olyannal aki szereti, vigyáz rá. Benned rohadtul nem bizik, különben már engedte volna :'D

Az első szex fájdalmas, és mély nyomot hagy a nőkben. Nekem is. El se tudom képzelni mi lett volna ha egy hozzád hasonló tuskóval vesztettem volna el....

2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"de az is azért van így, mert "ő nem akar elköteleződni". Én simán összejönnék vele." Akkor már meg is van a válasz: nem te kellesz neki. Olyan béta vagy neki, akivel kellemesen el tudja tölteni az időt, és aki mutatja az ő státuszát, hogy ő egy eléggé/nagyon/kyrva jó nő. És majd enged annak a hímnek, akitől nyalás nélkül is nedvesedik. Sajnálom. Lépj le!

Voltam ilyen kapcsolatban. A csaj fél év kézenfogás stb. után eléggé egyértelműen mutatta, hogy velem nem akar. Nem volt értelme folytatni.

2021. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!