Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az pontosan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az pontosan, hogy "fekszik mint egy darab fa"?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki a buta kérdésért! Tudom, hogy nem csinál semmit, max misszionárius póz, de nő vagyok és nekem elképzelhetetlen, hogy egy csaj minden egyes szex közben csak feküdjön a hátán. Ilyen tényleg létezik? Tényleg minden szexnél? Semmi kezdeményezés, semmi vadulás?

És hogy lehet ezt hosszú távon elviselni (pl egy kapcsolatban)?


2020. dec. 3. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én a szebb küllemű nőknél tapasztaltam ezt. Az lehet mögötte, hogy indokolatlanul körbe van rajongva a férfiak által, nulla bizonyítás mellett is gyakorta elismeréseket előlegezbek nekik és megszokták, hogy a kegyeikért harcolnak, nekik pedig maximum csak annyit kell tenniük, hogy hanyatt dobják magukat és kényeztesse őket a férfi. Szerencsére ámbár csinos, de szolid, értelmes, intelligens barátnőim voltak, s ők nagyon odatették magukat az ágyban mindig. Lehet, hogy azért, mert én is? Egy nő is legyen aktív, kezdeményező, játékos, kísérletező, kommunikatív, buja, szenvedélyes az ágyban. Nem lesz kevesebb ettől. 🙂 F
2020. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt ez a gyakori. Fel van izgulva, kifekszik hátra, és kész, várja hogy tedd be neki misszionáriusban. Mikor dugod, akkor sem történik semmi, azt se tudom, hogy érzi e, vagy jó, stb.
2020. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet. Szereti a szexet, igényli is, viszont leginkább tényleg csak fekszik akció közben. Ha lovagolna is, az kb 2 perc, utána leszáll és jön az új póz, ami általában tényleg misszionárius, vagy oldalt fekve hátulról. Különösebb aktivitást nem mutat, de szereti. Ilyen személyiség, viszont a másik oldalról ez tényleg lelombozó tud lenni egy idő után.
2020. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik ilyen sajnos. A legtöbb férfit nem nagyon vonzza az ilyesmi. A tétlenség lankaszto. Hosszútávon szerintem senki sem bírja. Az ilyeneket nehéz megváltoztatni is
2020. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem partnerem annyit mondott erről hogy konkrétan ugy képzeljem el hogy lefeküdt és várt,nem történt semmi,majd mikor simogatni kezdte akkor se,de egy rezzenés se.Na ekkor öltöztek fel.
2020. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ez a fa. Fekszik és várja h legyen már vége.
2020. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 fő oka van: van olyan nő, aki tényleg élvezi, hogy dugják, és nem kell csináljon semmit, csak csendben élvezi a helyzetet. A nagyobb többséget pedig teljesen hidegen hagyja a szex, és kifekszik a pasija/ férje kedvéért, és full mindegy neki, hogy az mit csinál. Durva, hogy mennyi frigid nő van (nem tudom ha ez a megfelelő szó rá?)
2020. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
frigid
2020. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Qrvák legalább megjátsszák hogy élvezik, de am ja van sajna ilyen.
2020. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!