Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány akinek van barátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány akinek van barátja közli velem hogy azért nem fekszik le velem mert nem nézek ki jól,az jó?

Figyelt kérdés
Régebben rákérdeztem egy lánynál hogy lefeküdne e velem,és nem azt válaszolta hogy nem mert hűséges vagyok és nem csalom meg a barátom,hanem azt hogy ha jól néznél ki lefeküdnék veled.Tehát nem a barátja volt az akadály hogy lefeküdjön velem,hanem a külsőm.De jól érzem,hogy nincs miért haragudnom a lányra,hiszen őszinte volt velem?Vagy el kéne ítélnem őt ezért?Én nem haragszom rá.Vagy kéne?

2021. jan. 25. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy amikor ezt mondta nekem a lány,én elégedettséget éreztem.Elégedett voltam a válasszal.
2021. jan. 25. 23:26
 2/10 anonim válasza:
100%
Erre azt kellett volna mondani, h mkst nincs nálad pénz... Majd legközelebb franciázunk
2021. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 nem prosti volt.Párkapcsolata volt,csak mellette szexelt volna más fiúkkal is,ha azok jól néznek ki.Én díjaztam az őszinteségét.
2021. jan. 25. 23:30
 4/10 anonim válasza:
38%

Ha valaki ilyet csinál, komám! Az egy utolsó féreg qurva.

Össze töri valakinek a lelkét mert viszket a lyuka.

A lélekre nem létezik gyógyszer...

Akasztani az ilyet

2021. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 de nem csalta meg, legalábbis velem nem.Aztán lehet hogy mással se,nem tudom mert utána nem beszéltem vele.De nem azért,mert haragudtam volna rá,csak elváltak útjaink.
2021. jan. 25. 23:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hogy te mennyire nem veszed a lapot senki nem mondja, hogy prosti volt az első válaszoló jól mondja ilyen szöveget érdemel a ilyen lány.

Szoval aki jol nez ki az jöhet úgy, hogy van barátja is.... Az ilyen típusú nőkről ez azért látszik... ha átlagos kinezeted van próbálkozz a saját súlycsoportodnál, talán ott kevesebb a felfuvalkodott ribi.

2021. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 nem mondanám hogy felfuvalkodott volt.Nekem az volt a benyomásom,hogy normális, közvetlen őszinte lány volt.
2021. jan. 26. 00:31
 8/10 anonim válasza:
100%
Te nagyon bele vagy zúgva. :) Vagy a csaj írhatta ezt? Egyébként itt most mi a helyes válasz? Ha neked jó, akkor jó. :D
2021. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 igen tetszett.Értelmes volt,el lehetett vele beszélgetni.Beszélgetésre bárkivel nyitott volt, szexre csak a jól kinéző fiúkkal.
2021. jan. 26. 00:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nyitott párkapcsolatok, ahol a felek együtt vannak, de kölcsönös megállapodás szerint attól még szexelhetnek mással. Viszont abból, hogy itt ilyet kérdezel, szerintem nem valószínű, hogy náluk így van.
2021. jan. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!