Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik már le velem? Csak szivat? Pedig úgy látom élvezi a többi dolgot....

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel van köztünk pár dolog, de szex nincs. Mármint nincs behatolás. Szűz és mindig arra hivatkozik, hogy nincs kész rá. Már fél éve szórakozunk egymással, meddig akar várni? Mkor csókolózunk, tapogatom, nyalom nagyon nedves. Ő is kielégítt engem, szájjal v. kézzel de annyira szeretném betenni neki. Mikor megtörténne akkor mindig leállítok, hogy várjunk még ezzel.
2021. máj. 12. 14:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen nem veled akarja elveszteni. Ha ez szívatás, akkor az, elvagytok, érd be azzal, amit kapsz (amúgy az se kevés egy szűz csajtól). Vagy dobd, ha neked így nem oké, de akkor ennyi se lesz.
2021. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

De igenis egyesek túlmisztifikálják!

Ha annyira gyökér lettem volna, simán megdughatnám olyan helyzetben, de nem, mindig azt nézem neki mi a jó..Ha nemet mond nem kezdem el győzködni.

Különben ha nem bízna nem hiszem, hogy engedné kinyalni magát és a többit. Vagy épp nem venne a szájába. Bocs, most szókimondó voltam.

Tudom milyen az első szex egy lánynak, az exem is szűz volt. Vigyáztam rá, ahogy erre a lányra is vigyáznék, de ő tartózkodik. Magától vonja meg a jó pillanatokat.

2021. máj. 12. 15:08
 13/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van és nem én kellek. Csak nehéz elengednem így is. Én kedvelem a csajt és szexi is, kívánatos, jó vele lenni.
2021. máj. 12. 15:09
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt beszéljétek meg kérdező, h ki mit szeretne mert nagyon úgy tűnik h a lány csak hülyít téged, még akkor is ha szűz.

L

2021. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
De, túl van misztifikálva. Nőként mondom. Amikor találkoztam azzal, akivel elvesztettem, annyira kívántam, és bíztam benne, hogy nem hónapokat vártam, csak pár hetet. Biztos voltam a döntésemben, és végül 3 éves kapcsolat lett belőle. Így, hogy nyíltan megmondja, hogy nem akar elköteleződni egyértelmű, hogy szórakozik veled. Keress valami normálisabbat, feleslegesen megy az idő.
2021. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
azt sem tudjuk hány éves, te hány éves vagy, de megkellene válaszolnunk azt, hogy miért nem dug veled? Hát honnan tudjuk? Ha te nem tudod, nekünk honnan kellene? Ebből azt gondolom, hogy te sem lehetsz túl idős, és tapasztalt, sem pedig okos.
2021. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hmm, esetleg a kommunikációt nem akarod megpróbálni? Nem látunk bele a fejébe még mi sem, akármennyire is fura. Lehet, hogy van benne valamilyen kétség, aggály, akármi, amit nem mer elmondani, ellenben megfelelő és türelmes kommunikációval feloldható...

Például okáért engem régen molesztáltak, ennek eredményeképpen a családtagok érintésével is bajban voltam, nemhogy máséval. A páromnak feltűnt még az ismerkedési szakaszban, hogy valami nincs rendben, de elég szimpatikusnak és érdekesnek tartott ahhoz, hogy bizonyos idő és bizalom kialakítása után erre terelte a témát, kereste az okot. Ezután a megoldáson kezdett gondolkozni, mind a ketten akartuk a javulást és dolgoztunk is rajta, de ez kommunikáció és megértés nélkül esélytelen.


Nem azt mondom, hogy támadd le és vádaskodj, de simán lehet, hogy egy beszélgetés lenne esetetekben a leghasznosabb.

2021. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

16-os, én meg az ilyen kommentek íróját nem tartom okosnak. Kinek ez, kinek az.


Bármennyire fura, szoktunk beszélgetni. A szexre csak annyit mond, hogy nincs készen. Viszont már fél éve. Kérdeztem, hogy nem akarja? Meglepő, de az volt a válasza, hogy szintén nincs készen.

Sokat szoktunk amúgy beszélni, elég bensőséges dolgokról is. Néha már úgy érzem ilyenkor magam, mintha kapcsolat lenne, csak mégsem, valahol még kavarásnak is rossz.

2021. máj. 12. 16:33
 19/28 anonim ***** válasza:

Jah, ha tudatom veled, hogy irreális elvárásod van, azt akarod, hogy mi olvassuk a barátnőd gondolatait, mikor nincsenek meg az alapvető információk sem, akkor én vagyok a nem okos? Értem


Egyébként meg nem tudom mit nem fogsz fel, megmondta, nincs készen. Én a 18 éves barátnőmre 1évet vártam. És remek 5évet töltöttünk el később. Nincs készen, nem érted? Ha nem hiszel neki, akkor neked nincs keresnivalód vele egy kapcsolatban. Vagy megbízol benne, vagy nem. Én megtudnám, hogy a párom itt gyakorkérdéseken tálal ki a dolgaimról, mert egy bizalmatlan, türelmetlen farok, aki ráadásképp kérdezi sem tud rendesen, tutira kidobnám a shitbe. Nem pazarolnám az időm olyanra, aki fél év után sírdogál

2021. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy olvassátok, csak talán valaki megélt már hasonlót, találkozott már ilyen lánnyal.

Pár mondatból eléggé irreális leszűrni egy embernek az okosságát, tapasztaétságát, vagy akár életkorát.

Mind a ketten nagykorúak vagyunk, azt sem lehet mondani, hogy túl fiatal hozzá. 19 éves, én 23.

Csak akkor mégis mikor lesz készen? Nem az a bajom, hogy nem akarja, csak akkor ne etessen. Én szeretném vele, ha tudnám, hogy van értelme várni. Mellesleg senki sem tudja, hogy én ki vagyok és kinek a dolgairól "tálalok ki". Ez egy anonim oldal, erre lett kitalálva. Bírom azilyen álszenteskedő pöcshöket.

2021. máj. 12. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!