Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön, ha egy pasi magasabb? 190 cm vagy több?

Figyelt kérdés
Ti milyen magasak, alkatúak vagytok?

2021. máj. 4. 12:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

Nőként 180 vagyok és már ez is sok. Ruhák, ágyak, kocsik, cipők, és sorolhatnám.

Nekem egy Mazda MX-5 kocsim van, már nekem is alacsony, ha olyan a hajam, te beleférnél egyáltalán?

2021. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
A #11 válaszadónak mondom, igen, belefér egy 190 magas ember. [link]
2021. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 165 centi vagyok és elég formás (70 kg). Vonz, hogy a pasi magasabb nálam, de nekem a 190 centi már-már túl magas, így az nem igazán csábít.
2021. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Azért a nagyon magas pasik közt sok az amorf testalkatú, akiken látszik, hogy hormonzavarosak, csámpásak, esetleg a fejük, arcuk árulkodik arról, hogy nem épp egészséges a hormonháztartásuk. Nyilván vannak jóképűek, egészségesek, de sok a nyomi. Akiken semmi vonzó nincs, csak az, hogy magasak.
2021. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem jönnek be egyáltalán a magas pasik. Az egész családban 190 centi fölöttiek a férfiak és szinte kitöröm a nyakam miközben beszélek velük.

Én 173 centi vagyok,vékony, homokóra alakkal és hosszú lábakkal, a párom pedig csak pár centivel magasabb nálam.

2021. máj. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
190 nekem már sok, azt se látnám, hol van vége, mert elég alacsony vagyok. De a hozzám képest magasabb pasik bejönnek, sőt, csak a magasabb pasik jönnek be. Tehát egy magasabb énemnek bejönne a 190. 164 cm vagyok, homokóra.
2021. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A hormonzavarosan amorf magas pasik 2 metertol kezdodnek. 195 cm vagyok, sportos es ruhakat is talalok magamra :D
2021. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Igen a hormonzavarok valóban inkább a 2 méter feletti magasságnál jellemzőek.

De az igaz, hogy általában már 190 cm felett sem éppen előnyös az arc, a testarányok. Ugyanúgy mint ahogyan a 170 cm alatti férfiak esetében sem.

Az ideális, vonzó magasság nagyjából a 175-185cm között található.

Aki efelett vagy ez alatt van, az már nem esik bele a szexi kategóriába, vagy túl alacsony vagy túl magas.


/190 feltti F/

2021. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én 180 centiméter vagyok, de már sámlira állított az esküvői fényképész, a feleségem 175. Szerintük már ennyi különbség kevés. A nő feltupírozott haja akkor már magasabb lenne a képen.
febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon. Meg az is, ha nem, ha a pasi bejon es hosszulabu is.
febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!