Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön, ha egy pasi magasabb? 190 cm vagy több?

Figyelt kérdés
Ti milyen magasak, alkatúak vagytok?

2021. máj. 4. 12:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem bejön mert énis nagyon magas vagyok, 175 cm lany.
febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én úgy mondom hogy nem hátrány az tuti
márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
195 cm vagyok, de én magam utálom nem minden olyan egyszerű, 175 cm feleségem oda van érte, a farok mérettel sem nyúlt mellé. A családban senki nem volt még magas sem, a gyerekek közül a fiúk magas növésűek, de az egyiknek akkora van, hogy már az óvónők is elpirultak. Ekkora magassághoz ha arányosan vagy izmos akkor máris 130 kilót nyomsz, igaz, hogy így senkit nem lehet leverni mert azonnal meghal nem mintha belém merne kötni bárki, de egy csomó minden kompromisszum az életben, a ruha még haggyán.
márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejönnek a magas srácok, 165 cm vagyok
márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!