Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most nagyon ciki,de szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nagyon ciki,de szerintetek hogy történhetett?

Figyelt kérdés
A haverom nemrég vált el és lett egy új nője. Hűlyeségből magunk közt kibeszéltük a csajokat és felraktunk róluk egy egy képet egy facés csoportba, ahol fürdőruhába vannak, de nekik is fent van az oldalukon szóval semmi olyat, csak kíváncsiak voltunk hogy egy nap alatt ki kap több lájkot meg hozzászólást. És a haverom csaja legyőzte az asszonyom. Pedig szerintem nem jobb nála. Most meg írt hogy láttam e hogy az ő csaja jobb? Mit kéne visszaírnom?

2021. ápr. 30. 00:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a szépség szubjektív?:D így győzhetett a másik csaj. Mellesleg mindannyian idióták vagytok.
2021. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy szubjektív, de akkor se értem. Elég jó képet raktam ki, győznie kellett volna. Ráadásúl amikor kibeszéltük őket, kiderült hogy másban is jó a csaj.
2021. ápr. 30. 02:03
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
De nyilvános képeket se töltögetünk fel sehova engedély nélkül... Nem erőltetem, látszik az értelmi szint. Vesszetek össze szerintem, hogy kinek jobb a csaja, nyilvános párbajt javaslok a vita lebonyolítására.
2021. ápr. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13

Oké majd rendezünk köztük egy iszapbirkózást. De addig ha lehet próbáljatok meg a kérdésre is válaszólni:)

2021. ápr. 30. 02:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek ugyanaz tetszik jobban, ezért történhetett.

Vagy másik megoldás, hogy a haverod ráment a dologra egy kis direkt marketinggel (üzent az ismerőseinek, hogy lájkolják be a csaját)

De hogy ezen ennyit rugózni??!?

2021. ápr. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Átdobod privátban a képeket? Mostmár kiváncsi vagyok tényleg jobb-e.
2021. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kéne visszaírnom?"


Szerintem azt, hogy gratulálok.


Ha már képesek voltatok a párotok fürdőruhás képét a tudtuk és beleegyezésük nélkül feltölteni bárhová.


Ha szerinted ez elfogadható, mert "Csak nyilvános képet raktunk ki,olyanokat amiket a saját facejukon bárki láthat", akkor az is teljesen rendben van, ha a FB profilodról leszedek egy fotót, és kiteszem egy homoszexuális szexpartnerkereső oldalra, ugye?

2021. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 B2man ***** válasza:
100%
Gustibus non erat disputandum.
2021. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorítóak vagytok.
2021. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írok hogy ha van 2 kép és az egyik csaj szebb de pl látszik rajta h flegma vagy nagyképű akkor a másikra fogok szavazni, hiába szebb a másik. Lehet itt is hasonló történt. 29N
2021. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!