Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most nagyon ciki,de szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nagyon ciki,de szerintetek hogy történhetett?

Figyelt kérdés
A haverom nemrég vált el és lett egy új nője. Hűlyeségből magunk közt kibeszéltük a csajokat és felraktunk róluk egy egy képet egy facés csoportba, ahol fürdőruhába vannak, de nekik is fent van az oldalukon szóval semmi olyat, csak kíváncsiak voltunk hogy egy nap alatt ki kap több lájkot meg hozzászólást. És a haverom csaja legyőzte az asszonyom. Pedig szerintem nem jobb nála. Most meg írt hogy láttam e hogy az ő csaja jobb? Mit kéne visszaírnom?

2021. ápr. 30. 00:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Azt, hogy a tiéd meg nem kúr félre. Nem őszinte barát az, aki ilyennel méregeti a saját faszát.
2021. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyik csaj se kúr félre.
2021. ápr. 30. 00:46
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy én szívesen megismerném, te bolond, ha ezt itt kérdezed meg, akkor nem érdemled megh hogy csajod legyen..
2021. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert nem értem a dolgot.
2021. ápr. 30. 00:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a haverod új nője jobban néz ki a tiédnél, ti meg 15 éves hülyegyerekek szintjén vagytok még fejben.
2021. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na épp ez az hogy ez nem igaz.

Nem néz ki jobban.

2021. ápr. 30. 00:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Na wazze' és akkor mi a fax van??? Ne legyél már ennyire gyerek fejben. Neked most ez a legfontosabb a pároddal kapcsolatban hogy más nője jobban néz ki? Nagyon szeretheted ha ezen pörögsz...
2021. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem a párommal kapcsolatban nincs semmi.

A haverommal kapcsolatban, és nem értem hogy hogy győzhetett a csaj?

2021. ápr. 30. 01:05
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, hány évesek vagytok, 12? Neked a te barátnőd a legszebb, a haverodnak az övé. Hogy nyerhetett? Mert a többségnek a másik csaj tetszett, és akkor mi van? Semmin se változtat, törődj bele. Ja és ne töltögessetek már semmit sehova az engedélyünk nélkül semmiféle képet sehova.
2021. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

33évessek vagyunk.

A csajok 28.

Csak nyílvános képet raktunk ki,olyanokat amiket a saját facejukon bárki láthat.

2021. ápr. 30. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!