Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ilyen ? Mi történhetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen ? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válasza érdekelne, randizgattam egy sráccal már kb 2-hónapja, hétvégén tudtunk csak találkozni, mindig kirándulni mentünk, az ő javaslatára, előző hétvégén is elmentünk, majd átjöttünk hozzám(előtte még sose hívtam át) és lefeküdtünk

Másnap minden rendben, szuper éjszakánk volt, majd elköszöntünk, még ekkor is minden rendben volt.

Na és akkor most jön a csavar.... teljesen eltűnt azóta

Nem tiltott le sehonnan, de hiába írok nem reagál, nem veszi fel

Nem tudom hova tenni az egészet mert az elmúlt 2-hónap elképesztően jó volt, és nem is erőltette a szexet... sőt azt mondta, hogy majd ha én érzem

És most kb úgy érzem magam mint egy utolsó k :/

Csak annyi válasz jól esett volna, hogy ő ennyit akart tőlem vagy valami, de ez az eltűnés olyan gyerekes, volt már valaki hasonló cipőben?


2021. ápr. 15. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony kihasználás.
2021. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez ennyi volt, csak szexelni akart.
2021. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy neki is ilyen szuper volt...
2021. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehet meghalt.
2021. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi volt.

Sajnos benne van a pakliban az, hogy a másik seszó sebeszéd lelép szex után.

2021. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos annyira jó volt neki is a szex?
2021. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
tuti csak kihasznalt.. ezert megbizhatobb aki legalabb kozli hogy csak szexet akar
2021. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
ugraszd ki a nyulat: írd meg, hogy a laboreredményed alapján nemibeteg vagy ;)
2021. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Óh ugyan, nem kell ezt ilyen tragédiának felfogni. Nem vagy te ettol khurva, mert lefekudtél egy sráccal, akivel randizgattál. Jo, az szomoru, hogy ilyen bunko modon lépett le a gyerek, de ettol te nem vagy semmivel kevesebb. Nem esett szerencsére semmi bajod és károd. Tedd tul magad rajta. Sajnos kifogtál egy bunkot, aki csak dugni akar. Vannak ilyen pasik, akik csak dugni akarnak, de legalább megmondják elore, vagy legalább utána tisztázzák veled, hogy tobbet sajnos nem akar és nem josz be neki. Hát te épp a rosszabbikat fogtad ki. De ahogy mondtam, szerencsére semmi baj nem lett. Felejtsd el, és keress egy másik, remélhetoleg tisztességes és gerincesebb pasit :) Nem szabad feladni, az életben néha vannak bukkanok, de attol még megyunk tovább.
2021. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a srác ezzel a tettével azt bizonyította, hogy gerinctelen.

És a gerinctelenségét nemcsak a kérdező fogja megtapasztalni, hanem sokan, akiknek beszél róla majd kérdező.

És a legvégső ponton pedig nem a gerinctelen férfi fog degradálódni, hanem minden férfi általánosan.

2021. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!