Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogyan csinálja amikor bennem van? Szokincshiányom van, es nem erti, lentebb probálom leirni

Figyelt kérdés

Szoval megesik es amugy nem tudom miert csinálja, hogy teljesen tövig beteszi es csak egy kicsit mozog legbelul es arra tötrekszik minel bentebb legyen(habár szerintem nekem egy 30 cm- is befèrne hosszában de mindegy)


De nekem az kéne hogy rendesen adja, d.gjon, ki be, ill ne vegye ki meg tegye be, hanem hosszant tolja elore hatra ütemben. Ami valahogy irto ritka mert allandoan pozokat is vált meg áttér orálisra is meg egy aktus alatt minden van. En szeretnem egy pozban rendesen normalisan kapni sokaig de erről mar kezdek is vele letenni.


És mikor igy mélyen beteszi es csak legbelul mozog piciket, plane szex kozben ahogy előadtam hát..ott állt ertetlenul hogy mi bajom van??



2021. ápr. 29. 05:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
Egoista a tag. Azt hiszi, ez a jó szex, hogy percenként pózt vált és alig mozog. Gondolom azt sem ismeri, hogy ritmus, tempó váltás NÉHA, és tekergesse is a csípőjét, hogy jól bejárja a hüvelyt a pénisz, miközben keményen töm. Lol.
2021. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nekem ebből elég egyértelmű, hogy mit szeretnél és hogy szereted! A felfogásával is baj van:D
2021. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj te lovagolni és úgy mozogj ahogy neked tetszik.
2021. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23%
Itt le tudod írni nekünk, neki meg nem tudod elmondani? Akkor megérdemled.
2021. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%

"ennyire nem megy ez a pasiknak?"

Közben neked szókincs hiányod van,nem tudod megfogalmazni amit mondani szeretnél,ráadásul írni sem tudsz ezért ez a való életben sem lehet jobb.

Itt nem feltétlen a pasi hibás ha te ott fekszel szótlanul nyilván nem lát a fejedbe,nyisd ki a szád és mondd el neki a problémád,tudod kommunikáció is fontos a szexhez.

2021. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25 tudod mindenért a pasik a hibásak, azért is ha a nő csak fekszik mint a tengeri csillag és a plafont bámulja.
2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok,ez valahol elszomorító amúgy,én mindig szoktam szólni,hogy nekem hogy jó vagy mi a baj és úgy érti mert jeleztem neki, egyértelmű.

Néma gyereknek...😃

Viszont ha jelzés után is ugyanúgy csinálja na akkor kuka,az tényleg önzőség.

2021. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen normalisan dugni szeretnel, de o nem tudja, milyen az.
2021. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Istvan485 ***** válasza:
Gyere en meg dugnalak kemenyebben!!!!😘😘😘
2021. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy leírtad. Vagy kérd meg hogy nézze végig veled mit csinálok 🤪🤣
2021. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!