Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogyan csinálja amikor bennem van? Szokincshiányom van, es nem erti, lentebb probálom leirni

Figyelt kérdés

Szoval megesik es amugy nem tudom miert csinálja, hogy teljesen tövig beteszi es csak egy kicsit mozog legbelul es arra tötrekszik minel bentebb legyen(habár szerintem nekem egy 30 cm- is befèrne hosszában de mindegy)


De nekem az kéne hogy rendesen adja, d.gjon, ki be, ill ne vegye ki meg tegye be, hanem hosszant tolja elore hatra ütemben. Ami valahogy irto ritka mert allandoan pozokat is vált meg áttér orálisra is meg egy aktus alatt minden van. En szeretnem egy pozban rendesen normalisan kapni sokaig de erről mar kezdek is vele letenni.


És mikor igy mélyen beteszi es csak legbelul mozog piciket, plane szex kozben ahogy előadtam hát..ott állt ertetlenul hogy mi bajom van??



2021. ápr. 29. 05:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondj neki hogy egy pózban sokáig ugyanabban az ütemben hosszú ki-be huzogatással dugjon, mert akkor lesz orgazmusod.

Így mindig kiesel a ritmusból és neked nem jó érzés....

N

2021. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mondd el mit akarsz nyíltan, mert ahány nő annyi típus. Nem volt két ugyanolyan nő az életemben. Szóval ha nem mondod el neki, a jelekből következtet vagy jól vagy rosszul, ez a jobbik eset. A rosszabb neked, hogy nem jön rá mit akarsz, és csinálja ami neki jó. Ha nem megy szóban, fogd meg, támaszd meg a csípőjét kézzel ha magába feledkezik és irányítsd. Ezt a rizsát, hogy hogyan lehetsz te ennyire önállótlan, bizonytalan, stb. ezt ilyen apró határozott lépésekkel le is építheted.
2021. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és ebből tökéletesen megértettem, hogy mit szeretnél. A pasiddal van gond, ha nem érti mi a baj.
2021. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!