Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogyan csinálja amikor bennem van? Szokincshiányom van, es nem erti, lentebb probálom leirni

Figyelt kérdés

Szoval megesik es amugy nem tudom miert csinálja, hogy teljesen tövig beteszi es csak egy kicsit mozog legbelul es arra tötrekszik minel bentebb legyen(habár szerintem nekem egy 30 cm- is befèrne hosszában de mindegy)


De nekem az kéne hogy rendesen adja, d.gjon, ki be, ill ne vegye ki meg tegye be, hanem hosszant tolja elore hatra ütemben. Ami valahogy irto ritka mert allandoan pozokat is vált meg áttér orálisra is meg egy aktus alatt minden van. En szeretnem egy pozban rendesen normalisan kapni sokaig de erről mar kezdek is vele letenni.


És mikor igy mélyen beteszi es csak legbelul mozog piciket, plane szex kozben ahogy előadtam hát..ott állt ertetlenul hogy mi bajom van??



2021. ápr. 29. 05:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Oval hosszant mozogjon es adja vadul. Ezt hogyan lehet értelmesen megfogalmazni hogy értse is??
2021. ápr. 29. 05:56
 2/33 A kérdező kommentje:
*szóval
2021. ápr. 29. 05:56
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Dugjál meg keményen orba szájba
2021. ápr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Azt csinalja..d.g orrba szájba nyakatekert pózokban.

Es minden egyes alkalommal nekem teljesen olyan, mintha nem is lett volna szex.. csak kicsit kaptam itt kicsit ott kicsit igy kicsit ugy aztán lelocsolja mindenem.


Ez nekem nem szex..nagyon nem az :(

Plane mikor alig mozog bennem.

2021. ápr. 29. 06:12
 5/33 A kérdező kommentje:

Most az nehéz meg érthetetlen amit kérek? Egy pozban a huvelyben adja oda vissza rendesen hosszában es sokáig?

Ez komolyan nem megy a pasiknak?

2021. ápr. 29. 06:15
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Cseréld le akkor, ha nem tudjaegadni azt, amit szeretnél.
2021. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De neki legalább vannak méretei..
2021. ápr. 29. 06:38
 8/33 Csicuki ***** válasza:
92%

Mutasd meg neki ezt amit ki írtál hátha jobban megèrti mit szeretnèl


21N

2021. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ismerkedem amugy. Van jelentkezo csak félek csalodast okozna igy azokat húzom halogatom egyelőre.

Javarészük foglalt igy annyira nem is pattogok masra

2021. ápr. 29. 06:40
 10/33 A kérdező kommentje:

8. Hát már attol is ki van bukva, hogy egyáltalán en anonym forumozni szoktam. Hogy, hogy lehetek ennyire önállotlan bizonytalan, meg nekem erre miért van szuksegem, plane lehet ismerkedem is, komolytalan nő vagyok igy. Nem is akar ilyenekről hallani sem.

Nemhogy még ezt megmutatni neki:D.

2021. ápr. 29. 06:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!