Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak hogyan csinálja amikor bennem van? Szokincshiányom van, es nem erti, lentebb probálom leirni

Figyelt kérdés

Szoval megesik es amugy nem tudom miert csinálja, hogy teljesen tövig beteszi es csak egy kicsit mozog legbelul es arra tötrekszik minel bentebb legyen(habár szerintem nekem egy 30 cm- is befèrne hosszában de mindegy)


De nekem az kéne hogy rendesen adja, d.gjon, ki be, ill ne vegye ki meg tegye be, hanem hosszant tolja elore hatra ütemben. Ami valahogy irto ritka mert allandoan pozokat is vált meg áttér orálisra is meg egy aktus alatt minden van. En szeretnem egy pozban rendesen normalisan kapni sokaig de erről mar kezdek is vele letenni.


És mikor igy mélyen beteszi es csak legbelul mozog piciket, plane szex kozben ahogy előadtam hát..ott állt ertetlenul hogy mi bajom van??



2021. ápr. 29. 05:54
1 2 3 4
 11/33 Csicuki ***** válasza:
De akkor csak a szöveget másold le a lènyeget belőle egy sima wordbe vagy jegyzetbe nem kell tudnia hogy ide tetted ki
2021. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Csak tartok attol is amire hajlamos hogy sértésnek fogja venni mintha azt magyaráznám neki hogyan kell d.gni. es 40 felett van..
2021. ápr. 29. 06:49
 13/33 A kérdező kommentje:
Csak egy ket azovl jo lenne lazán bedobni valamit. Nem pedig hosszu analitikus magyarazattal..
2021. ápr. 29. 06:50
 14/33 A kérdező kommentje:
*szóval
2021. ápr. 29. 06:50
 15/33 Csicuki ***** válasza:
100%

Azèrt mert 40 felett van meg nagy a mèrete attól nem tudja használni feltètlenül


Sokan itt rontják el hogy nem mondják meg a pasinak ès nem sèrtèsnek kène venni hanem tanácsnak mert a szex akkor jó ha mindenki èlvezi

2021. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, gyorstüzelő a pasid. Es igy leplezi. Húzz gumit rá, hátha az segít.
2021. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan h szókincshiány? :o


Mondd el neki h te mire vágynál igazán...

Vagy jöhetsz azzal a "trükkel" h azt álmodtad h (ahogy itt leírtad) úgy dugott meg és ezt te kiakarod próbálni.


Ha nem mondod akk nem fogja tudni magától kitalálni h te mit szeretnél.

2021. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 toki01 ***** válasza:
100%
Mondd meg neki! Máshogy nem fog tudni róla! Nekem nem mondta a párom, csak észrevettem rajta, hogy jobb neki 1-2 pózzal végigtolni, mint állandóan váltogatni. Amikor orgazmusa van, hagyom hadd élvezze, aztán kicsit változtatok és máris újra repül! Nézzetek sok p.rnót és azon mutasd meg, hogy mi(k)re gondoltál.Orgazmussal teli d....t kívánok nektek!
2021. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha sértésnek veszi azt, hogy elmondod neki, hogy te hogyan szeretnéd, hogy csinálja, mert neked úgy jobb volna, akkor inkább dobd ki a nagyméretű farkával együtt, és keress egy másikat, aki tudja úgy használni, hogy neked is jól essen!
2021. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen érthető volt ahogy leírtad, ő csak azért nem érti mert azt hiszi ő az atyaúristen és sérti az egóját, hogy valaki nem esik hanyat tőle, hanem máshogy is szeretné, pláne ha nincs szokva ahhoz, hogy egy nő megmondja mit szeretne. Ha nem figyel rád, és nem érdekli te hogyan szeretnéd, hadd sértődjön meg.
2021. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!