Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfiak többsége az igazi bomba csajokat szívesebben dugja?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, ha szexről van szó, akkor a férfiak a vékony sportos szexi nőket akarják, persze barátnőnek 'elviselnek' átlagosabb nőt is, de akkor is amire igazán vágynak egy feszes formás vékony csaj. És aki szingli, az is ha választani lehet, ilyen nőt választ inkább szexre. Mert a férfiaknak ilyenkor a külső a legfontosabb

Én átlagosabb, kicsit husibb csaj vagyok, de úgy érzem ha választani lehet, én csak később jönnék a sorban a pasiknál. Persze kedves, okos, normális vagyok, de ez nyilván nem érdekel senkit ha szexről van só. Amolyan ha nincs ló jó a szamár is effektus. Vagy hanagyon ki van éhezve 'bevállal' engem, de ha jönne egy szebb nő, lelépne.

Ti ezt hogy látjátok?


2021. ápr. 17. 16:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
45%
Már sejtem, miért tettetek titeket lapátra. A külsőségekhez nincs köze :)
2021. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
56%
Utolso, nem tettek lapatra :D Lehet hogy megcsalt, de utana azert nalam konyorgott honapokat hogy bocsassak meg neki es vegyem vissza. Dehat biztosan velem volt a gond
2021. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

#32: detto:D meg is kérte a kezem hogy bizonyítsa mennyire szeret meg kellek neki stb

Biztos mert olyan elviselhetetlen vagyok nem?:)

2021. ápr. 17. 21:30
 34/34 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem adta nekik az a Skoda :DD
2021. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!