Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra is léteznek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra is léteznek olyan ("nem bomba") nők, akik főként az intellektusuk okán vonzóak?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen nem rút nőkre gondolok, hanem olyanokra, akiket alapból nem igazán vennétek észre, de szinte az "agyukat dugnátok meg"! :D


Ilyen számomra Horváth Lilla (Lilla vlogja), Pottyondy Edina, de középiskolából is ismertem ilyen nőt.



2020. aug. 17. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nem csak számomra ,ismerőseim számára is vonzó volt több olyan nő, aki külsőre átlagos, viszont a személyisége nagyon magávalragadó!
2020. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, mondjuk ő csajnak sem rossz:)
2020. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Úgy átlagban azt látom, hogyha egy nő intelligens, akkor rengeteg pasi hajt rá. Nagyon kevés a tényleg okos nő, ezért nagy rájuk a kereslet.


És igen, van ilyen nő. Konkrétan az egyik exem is ilyen. Először csak beszélgettünk neten, csak 1-1 nagyon gyenge képet láttunk egymásról. Aztán megfogott és én is őt. Utána jött a találkozás meg minden.

Arcra gyönyörű volt, viszont 100 kilónál is több. De, nem zavart és bejött. Ami meglepett, hogy rengeteg, nálam mérföldekkel jobb pasi hajtott rá. Konkrétan olyan is, aki elég híres volt és modell szintű csajokat szedhetett fel.


Ha hírességet kell mondani, akkor nekem Kormos Anett még ez a kategória. Nagyon jó a humora és látszik, hogy esze is van. Kinézetre átlagos, de így az összhatással szerintem dögös.

Pottyondy Edina is ilyen, bár szerintem ő külsőre is nagyon szép.

2020. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sőt egy átlagos nő, aki vicces, "jófej", laza, s van kisugárzása sokkal vonzóbb mint egy üresfejű plázacicababa, akinek az "okos vagyok" arra terjed ki hogy tudja pár autómárka árát.
2020. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Csak ilyen nők érdekelnek. A buta műkőrmős, tetovãlt, pilszinges műpillàs nőktől rosszul vagyok.

A kétforintos koktélkurvxkról nem is beszélve.

2020. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ne indulatból írjunk, az 5-ös által körülírt típus nekem sem a zsánerem (enyhén fogalmazva), de most a különösen kimagasló intellektussal rendelkező hölgyek a téma! :)


Ahogy tette a 3-as válaszoló - illetve jómagam is -, bátran említsetek közszereplő példát, ha van!

2020. aug. 18. 00:11
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Borbás Marcsi.
2020. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Horváth Lilla már az a szint, akinél "feleslegeses" jobb nő, mert lehet van szebb(ami ugye elég relatív), de minek? Kormos Anett ugyanez a kategória.

Én simán észrevenném, sőt, mindig az ilyen nők voltak az eseteim.

2020. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!