Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfiak többsége az igazi bomba csajokat szívesebben dugja?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, ha szexről van szó, akkor a férfiak a vékony sportos szexi nőket akarják, persze barátnőnek 'elviselnek' átlagosabb nőt is, de akkor is amire igazán vágynak egy feszes formás vékony csaj. És aki szingli, az is ha választani lehet, ilyen nőt választ inkább szexre. Mert a férfiaknak ilyenkor a külső a legfontosabb

Én átlagosabb, kicsit husibb csaj vagyok, de úgy érzem ha választani lehet, én csak később jönnék a sorban a pasiknál. Persze kedves, okos, normális vagyok, de ez nyilván nem érdekel senkit ha szexről van só. Amolyan ha nincs ló jó a szamár is effektus. Vagy hanagyon ki van éhezve 'bevállal' engem, de ha jönne egy szebb nő, lelépne.

Ti ezt hogy látjátok?


2021. ápr. 17. 16:27
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#20: mint mondtam tök objektíven ítéltem meg, nekem is van szemem, látom ki hogy néz ki. És nem képről állapítottam meg ezeket, sajnos volt hozzá szerencsém személyesen is. Mondanám hogy beszélgettem vele, de szegény nem nagyon értette mit mondok:D ha nagyon érdekel képet is küldök neked privátban de hidd el jobban jársz ha nem látod a csajt xd


Emberünk átült egy Porscheból egy Skodaba, aztán persze rájött h az egy szar:D

2021. ápr. 17. 19:12
 22/34 anonim ***** válasza:
Most már érdekel, küldj képet magadról is és róla is, de ne írd meg, hogy melyik kicsoda :D
2021. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Haha :DD

Es igen

#20: en nagyon sokaig kuszkodtem az enkepemmel es a magabiztossaghianyommal, szoval bizok az itelokepessegemben. Meg a kornyezetemeben is. Egyszeruen nincs mit tenni, ha tenyleg kategoriakkal lentibb a masik csaj. Pedig szerintem vagyok annyira erett, hogy fel merjem vallalni hogyha jobb csaj lett volna nalam.

Foleg hogy en eleg sokat lattam abbol a lanybol... nem veletlen, a baratnom volt :D

2021. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
#23 Te is nyugodtan vaktesztelhetsz :)
2021. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nincs egy darab kepem se a lanyrol, amiota tiltott mindenhonnan :D Max az arcarol tudnek, de annyira nem vagyok szemet.
2021. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#23: mekkora patkány... a barátnőddel? Hát gratulálok annak a csajnak is, szép kis barátság.

#22: úgy illene, hogy kitakarom a fejét, de az a 'legjobb' rész az egészben:D

2021. ápr. 17. 19:56
 27/34 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtök exe patkány volt, akkor miért nem az exeket szidjátok most? Nekik volt felelősségük a pákapcsolatban, nem a többi nőnek. Akit meg lehet vinni, azt vigyék, nem igaz?
2021. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Azert mert oszinten, nem varok sokat a ferfiaktol. Egyszeruen nem tudtok meglepni azzal, hogy meddig sullyedtek neha.

Egy baratnomrol ezt nem felteteleztem volna. Girl code meg egyebek, jobban fajt az o reszerol mint az exemerol. De azert elszidtam ot is minden alkalommal, ne aggodj efelol

2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Ne aggódj az exeink is kaptak néhány szép szót. Melleseg nem szidtam senkit, szimplán tényeket írtam le. Nem azt írtam, hogy egy retkes putris r..banc volt. Pedig az volt
2021. ápr. 17. 20:16
 30/34 anonim ***** válasza:

Ahahahah :DD

De jot nevettem most ezen kerdezo :D

2021. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!