Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfiak többsége az igazi bomba csajokat szívesebben dugja?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, ha szexről van szó, akkor a férfiak a vékony sportos szexi nőket akarják, persze barátnőnek 'elviselnek' átlagosabb nőt is, de akkor is amire igazán vágynak egy feszes formás vékony csaj. És aki szingli, az is ha választani lehet, ilyen nőt választ inkább szexre. Mert a férfiaknak ilyenkor a külső a legfontosabb

Én átlagosabb, kicsit husibb csaj vagyok, de úgy érzem ha választani lehet, én csak később jönnék a sorban a pasiknál. Persze kedves, okos, normális vagyok, de ez nyilván nem érdekel senkit ha szexről van só. Amolyan ha nincs ló jó a szamár is effektus. Vagy hanagyon ki van éhezve 'bevállal' engem, de ha jönne egy szebb nő, lelépne.

Ti ezt hogy látjátok?


2021. ápr. 17. 16:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

szóval ha szexről van szó, akkor a férfiak a legszexibb nőkre vágynak a leginkább.

ez az évszázad felfedezése.

2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Na,én azért nem raktam soha ilyen magasra a mércét.
2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
Miért, te nem dugsz szívesebben egy sportos, izmos férfival, mint egy apu testűvel?
2021. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#3: nekem az átlagos pasik jobban tetszenek. A kis has se zavar, sőt. Ez így volt mikor nagyon vékony voltam, akkor is
2021. ápr. 17. 16:38
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Á dehogy. Ti nők sem a magas, jóképű, kigyúrt férfiakra gerjedtek.
2021. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőknél is így van. Szexkapcsolatnál a külső léc magasabban van, mint párkapcsolatnál.
2021. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%
Én nekem pl már fiatal srác korom óta a nőies nők jönnek be! A modell alkatú botsáskák nem az eseteim!
2021. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Noren1989 ***** válasza:
66%

10éve vékony nőkkel dugok, preferenciàim is ők, max az àtlagos,de széparcú nők.


Gond?

2021. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#6 nálam nem így van és a barátnőim körében is azt látom, hogy szexkapcsolatnál is fontos nekik, hogy normális legyen a pasi. Számít a külső, de többet számít hogy figyelmes jó fej legyen stb és nem a leghelyesebb pasikra mennek, sokszor átlagosabb sráccal járnak össze
2021. ápr. 17. 16:48
 10/34 anonim ***** válasza:
Én husisabb srác vagyok, és szerintem téged szívesebben dugnálak, mint egy vékonyabb lányt. :D
2021. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!