Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire volt kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire volt kb. kövér a legtulsulyosabb partneretek? (kg/cm) jó volt vele? Ha tehetitek inkább vékonyabb lányokkal szexeltek? Pro/kontra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le.

#3 #7 és meg tudjátok mondani, hogy mi az rajtuk, ami a legjobban taszít? Pl melyik testrész

2021. ápr. 6. 16:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nemcsak én jártam így, hogy nem akart kemény maradni rá.

Én 130 kilós csajjal voltam (azóta hízott bőven), alig 165 centi, kinézetre inkább már túlsúlyos, mintsem molett. Nagyon egymásra találtunk személyiségben, stb, és emiatt továbbléptünk, igazából ő vágyott rám, de én se bántam, mert kiváncsi voltam milyen egy ilyen lánnyal, nem undorodtam tőle, sőt. Neki a hasa meg a mellei voltak hatalmasak, még kifejezetten izgatott is ez a dolog. Odaadó volt, nem szégyellte a testét, szóval jól indult az egész, nagyon jól szopott, betonkemény lettem tőle. És mire odajutottam, hogy bedugjam neki, azonnal elpuhultam, egyszerűen nem tudtam ráhangolódni. A puncija volt a legcsúnyább rész az egészben, sőt, nem is látszott a puncija, a háj meg a hasa takarta. És fura volt nagyon. 2 estét is elpazaroltunk ezzel, egyszerűen nem ment, persze ettől ő is frusztrált lett, de hibáztatni sem akart. Mindenesetre megbeszéltük, hogy megpróbáljuk mégegyszer, na és ahogy keményre szopott, abban a pillanatban tettem is be neki, még a gumival se babráltam, anélkül csináltam. Na és akkor legyőztem ezt a gátlást, és utána ment már probléma nélkül. De továbbra sem volt jó vele a dugás, egyszerűen nem olyan a puncija, mint egy csinos lánynak. Nem is azt mondom, hogy tág volt, hanem olyan semmilyen érzés volt, nem szorított eléggé, lehet hogy kicsi is volt a farkam neki. De így is pár perc alatt a csúcsra jutott tőlem, ez azért nagyon jólesett a lelkemnek, izgatott, hogy élvezi. Mert amúgy én saját részről nem bántam volna, ha csak szopás meg ciciszex van vele, azt baromi jól csinálta. De nem akartam nagyon kihasználni, neki is akartam, hogy jó legyen. Mai napig is járhatnék hozzá, de ő komolyabb kapcsolatot akar, én meg nem akarok olyan csajt, akinek a mindennapi rutin is nehezére esik a súlya miatt, meg dolgozni se jár emiatt. Szóval ja, inkább csinos csajokra bukom.

2021. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem több kifejezetten kövér kedvesem volt. A legnagyobb 171 cm,192 kg.

Imádtam,csodálatos volt vele a szex. Mivel nekem csak a rendkívül kövér nők jönnek be,nem ismerkednék átlagos vagy sovány nővel.

Nekem rájuk nem állna fel,csak a hatalmas idomok hoznak lázba.

Tudom,hogy ez elég ritka,de ez van....

2021. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
7-es vagyok, mi nem tetszik a kövér nőkön? Röviden: semmi. Szokták mondani, hogy de széparcú. Ja a felpüffedt fejével biztos szép lehet.
2021. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13

És ilyen súlyú nő hogy tud az ágyban mozogni? Vagy csak fekszik, mint egy hegy?

2021. ápr. 7. 15:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nehezebben mozog,mint egy normál súlyú,de szinte mindent meg lehet vele csinálni.Van olyan mozdulat,amiben segítséget igényel,de ne úgy képzeld el,hogy meg sem bír moccanni.Nem 300 kg volt a súlya.....
2021. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!