Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szex pro és kontra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex pro és kontra, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne mit gondoltok az egyéjszakás/alkalmi szexről?

Ha van valaki aki nagyon az eseted, nagyon működik a kémia is, kb izzik a levegő köztetek de pl esélyes hogy szexnél több (kapcsolat) nem lesz, belemennél a szexbe ezeknek tudatában hogy jól érezzétek magatokat egyszer vagy párszor?


Van egy ismerős, aki segít a vizsgákra való felkészülésben de közben eléggé rámmozdult, sokat flörtöl, meg egyértelműen a tudtomra adta hogy bejövök neki főleg mert full ellenkezője vagyok az eddigi csajainak (szerinte én visszafogott és “jókislányos” vagyok). Ő tipikus ilyen lányok/nők kedvence, csajozós típus és erősen kétlem hogy szexnél többet akarna (na meg ügyvéd, vannak fenntartásaim velük kapcsolatban 🤣), viszont nekem is nagyon bejön és erős vonzalmat érzek iránta. Egyre kevésbé tudok és szeretnék ellenállni amikor pl megpróbál megcsókolni meg simogat, de még hezitálok egyelőre. Ő 29 én 23 vagyok.


Igazából csak a véleményetek érdekelne általánosságban, mert tudom sokan gondolják azt hogy egy nő “veszít” az értékéből ha egyéjszakásai vannak.



2020. nov. 22. 17:16
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
93%
Elmondom az egyéjszakások kulcsát: nem beszélünk róla másnak.
2020. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
szerintem senkinek semmi köze hozá az értéke egy nőnek meg egzakt úgyhogy sz@rd le, érezd jól magad ;)
2020. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd fel, hogy szexuálisan zaklat! Mi az, hogy megpróbál megcsókolni? Meg simogat?
2020. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
#1 jól mondta. Akkor ront főleg ha messze földről híres valaki erről. Amúgy az emberek nagy százalékának volt már valaha életében ilyesmi élménye.
2020. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy nőnek nem von le az értékéből ha voltak egy éjszakásai vagy ne adj isten szereti megélni velük a nőiességét néha mivel a szex erről szól, a férfinak a férfiasság a nőnek pedig a nőiesség megélése..az hogy milyen formában azt embere válogatja.


A probléma az hogy a társadalom 80% egy hiper primitív tökfej aki azt hiszi hogy amit csak úgy halott a szüleitől meg környezetéből aszerint lehet érdemes élni az életét.


Semmi baj nincs azzal hogy te nőként nem szeretnél ellenállni a saját biológiai avagy emberi késztetéseidnek.

Nyugodtan éld meg a tapasztalatot ha megadatik egy jó partnerrel és agonizálj annyit azon hogy mit fognak szólni mások.

Mi értelme lenne olyan életet élned amit olyan emberek elvárásai diktálnak akiket 1. nem ismersz 2. talán soha nem is fogsz.


Viszont az előttem írok jól írták azt hogy mivel ennyire ostobák az emberek így érdemes lehet csak azoknak elmesélni akikben igazán megbízol.

2020. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Ne agonizálj annyit'
2020. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Első sorban nem is azért tettem fel a kérdést mert a köznép véleménye befolyásolná a döntésem, tényleg kiváncsi voltam általánosságban ki mit gondol. Ez milyen igaz, hogy figyelni kell kinek beszél róla az ember. Főleg amilyen toxikusak tudnak lenni a lányok, én pl ha megtörténik a dolog már tudom hogy kiknek nem említeném semmiképp, hiába “barátok”. Egyébként szerintem se ettől van értéke egy nőnek, de tudom sokan így gondolják - mert ugye amíg a férfiaknak elismerés ha megfektetnek valakit, a nő csak k*rva lehet (sok vélemény alapján).
2020. nov. 22. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha Te is szeretnéd, kíváncsi vagy rá, akkor miért ne történhetne bármi is? Élvezd az életet :)
2020. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Gondolják ha szeretnék, téged viszont ez ne akadályozzon abban hogy hogyan szeretnéd megélni az életed.Szerintem lehetsz elég intelligens ahhoz hogy felismerd hogy ez is csak eszköz a srácok részéről hogy "irányítsanak". Semmi köze ahhoz hogy te milyen ember is vagy illet leszel.
2020. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából az egyetlen dolog amitől talán tartok, az az érzelmi kötődés ami esetleg részemről kialakulhat, és hogy hogyan élném ezt meg utána ha tényleg csak szexről van szó. Általában azért nem vagyok egy könnyen szerelembe eső típus, de nem tudom hogyan hatna rám ez a helyzet. Inkább emiatt hezitálok. 😬
2020. nov. 22. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!