Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szex pro és kontra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex pro és kontra, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne mit gondoltok az egyéjszakás/alkalmi szexről?

Ha van valaki aki nagyon az eseted, nagyon működik a kémia is, kb izzik a levegő köztetek de pl esélyes hogy szexnél több (kapcsolat) nem lesz, belemennél a szexbe ezeknek tudatában hogy jól érezzétek magatokat egyszer vagy párszor?


Van egy ismerős, aki segít a vizsgákra való felkészülésben de közben eléggé rámmozdult, sokat flörtöl, meg egyértelműen a tudtomra adta hogy bejövök neki főleg mert full ellenkezője vagyok az eddigi csajainak (szerinte én visszafogott és “jókislányos” vagyok). Ő tipikus ilyen lányok/nők kedvence, csajozós típus és erősen kétlem hogy szexnél többet akarna (na meg ügyvéd, vannak fenntartásaim velük kapcsolatban 🤣), viszont nekem is nagyon bejön és erős vonzalmat érzek iránta. Egyre kevésbé tudok és szeretnék ellenállni amikor pl megpróbál megcsókolni meg simogat, de még hezitálok egyelőre. Ő 29 én 23 vagyok.


Igazából csak a véleményetek érdekelne általánosságban, mert tudom sokan gondolják azt hogy egy nő “veszít” az értékéből ha egyéjszakásai vannak.



2020. nov. 22. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Nos igen az necces, mivel nálatok a jó szex miatt ugye felszabadulnak azok a bizonyos kötődési hormonok...ezért szokták mondani hogy a nőket szerelmesre lehet dugni.

Az a kérdés hogy mentálisan képes vagy a mélyebb érzelmeid fölé kerekedni 🤔

2020. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat igen és ezt sajnos egyelőre nem tudom😬 nem igazán voltam még ilyen helyzetben, és nem akarok magammal kiszúrni.
2020. nov. 22. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát....az a baj hogy az ember pont az ilyen helyzetekkel szerezhet tapasztalatod ami néha azért tud kellemetlen lenni de milyen jól fog jönni ez a tapasztalat a késöbbiekben. Közelebb vihet ahhoz hogy jobban megismerd önmagad.
2020. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit 😊 na meg a másik, hogy inkább megteszek valamit amit szeretnék minthogy később megbánjam hogy meg se próbáltam. Na szerintem ezzel meg is győztem magam így végérvényesen 😋
2020. nov. 22. 20:17
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Helyes, sok sikert 😉
2020. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem igy nem ment volna regen, mert ha van vonzalom, akkor legalabbis szexualis kotodes, de kotodes kialakul bennem.

Most is tarskeresorol tudom elvezni az alkalmi szexet, ahol ha meghulyulnek is, ott a korlat, hogy nem talalnam meg.

En talan belemennek, ha egyszer nagyon jo lenne, de tudnam, hogy serulhetek. Mert a noi oszton a masikra racuppanas.

2020. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!