Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én szerencsétlenkedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szerencsétlenkedek ennyit a vágyak kontra lelkiismeret problémával?

Figyelt kérdés
40+-os korosztály, hosszú házasság. Erre tisztára mint fiatalkoromban. Vágyok a kalandra, mással is lenni páromon kívül. Folyamatosan az van bennem, ha most nem, akkor végleg lemaradok, hogy kicsit még élvezhessem az élet ezen oldalát. De a lelkiismeretem nem hagyja. Más is van így, vagy csak én szerencsétlenkedek? Más, aki ki akarja élvezni még az életet, megteszi? Aki hasonlóan van, hogy birkózik meg vele?

2020. aug. 8. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapuzárási pánik, persze hogy sokan vannak ezzel így. Sokan elválnak, vagy csalják az asszonyt aztán majd 5 év múlva rájönnek hogy mégse volt olyan rossz az a családi élet, talán mégse volt olyan szar, de visszalépni már nem tudnak, vagy nincs bizalom, vagy a feleségnek jön meg az esze, hogy nem hagyja magát hülyére venni.
2020. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van az ember életében egy társ, akire mindenben számíthat, akkor őt megcsalni nem éppen tűnik jó ötletnek. Utána lehet félni, hogy mi történik, ha az ember egyedül marad.. Utána attól tartani, hogy nem talál soha többet senkit.. Hááát..
2020. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan opció, h leülsz a feleségeddel és próbálod kipuhatolni h ő is vágyna arra h esetleg mással is szexelhessen? Vagy h bele menne-e ebbe?

Mert vannak ilyen házasságok is, ahol kicsit engednek a gyeplőn. Aztán megeshet h a feleséged már rég engedett rajta, csak te nem tudsz róla.


Amúgy én kapcsolatban voltam sajnos így.

De megcsalás után dolgozott a lelkiismeretem rendesen.

L

2020. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a feleség 🤭 Volt már eszembe, felhozom, ő nem vágyik-e hasonlóra, de tudom, én lennék a legféltékenyebb ha mással lefeküdne. 🙃
2020. aug. 8. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem honnan vették a hozzászólók hogy tuti ők a férj. Igen, mi nők is vagyunk így, de amíg nem tesszük meg addig jó. Inkább ez minthogy a hosszú házasságban egy libidómentes sárkánnyá váljunk:)
2020. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Szia. Ha a férjed már nem foglalkozik veled ilyen téren akkor, tarts szeretőt. Sok hozzád hasonló helyzetben lévő nőnek van! Nem te leszel az első feleség aki mással éli ki a szexuális vágyait a házasság ellenére! Nem szép dolog ez tény..de ha beszéltek erről és semmi nem változik akkor, keress valakit akivel csak szexkapcsolatod lesz!:)
2020. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont ez a "gond", hogy túl nagy probléma nincs is ezen a téren, bár kicsit ritkább mint szeretném, de a minőséggel sincs gond. Egyszerűen csak a más, az új vonz. Mint mikor házasság előtt fiatalon még ki akarja élni az ember magát, több partnerrel is szeretne lenni. Na, most ez ugyan az, csak a hosszú ugyanazzal a személlyel töltött idő miatt.

Igen, tipikus kapuzárási pánik, női verziója. :D

2020. aug. 8. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan kutyaszar, kérdező, aminek mindegy, hogy melyik végébe harapsz bele, mindenképpen szar lesz. Ha lépsz, megbánod. Ha nem lépsz, még jobban megbánod. Nincs harmadik opció. Csak míg az első variációt most bánod meg, a másodikat egész hátralevő életedben fogod bánni.
2020. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!