Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire volt kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire volt kb. kövér a legtulsulyosabb partneretek? (kg/cm) jó volt vele? Ha tehetitek inkább vékonyabb lányokkal szexeltek? Pro/kontra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
160 cm, 94 kg!
2021. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Azon volt a nön volt ám luk és testres!:)
2021. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Egészen konkrétan nem áll föl, ha túlsúlyos a csajszi. Ezért nem is próbálkozom ilyenekkel. Volt egy duci csaj, aki meghívott magához vacsorára meg "filmnézésre", de amikor a tettek mezejére kellett volna lépnem, a szerszám sztrájkba lépett, így inkább hazamentem. Őszintén sajnáltam a csajt, finom volt a vacsora, és megérdemelte volna, hogy alaposan megdöngessem, de nem sikerült. Azóta csak vékony lányokkal kezdek, ott semmi problémám nincs ilyen téren...
2021. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Jó kérdés, de annyira nagyon nem volt kövér. Talán 10-15 kg plusz volt rajta. Pro: az ilyen lányok örülnek, hogy valaki lefekszik velük, ezért sokkal odaadóbbak és bevállalósabbak.
2021. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
14%

Nekem olyan 85 kiló körül lehetett.

Rámfekve szétfolyt.


Az átlag csajaim 45-55 kiló között mozogtak,

személy szerint a vékony, nyurga a fétisem.

2021. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

volt jóval 100 fölött is több partnerem, élveztem velük a szexet

olyan 85-100kg között a legideálisabb számomra

persze ha valaki pici, mondjuk 140cm körüli, akkor ennél kevesebb kilóval

2021. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Detto mint a 3-as,hiába pontozzátok le. Van ilyen. Én is iszonyodom a kövér nőktől, soha nem kezdtem dagival, inkább voltam egyedül. Egyszer volt egy erősebb testalkatú barátnőm, igaziból nem volt kövér, csak olyan masszív. Én is alig tudtam megdugni, félórát kellett polírozni a bohócot, meg másra gondoltam közben, nehogy lelankadjon.

Egyszer egy dagi csaj kerekperec megmondta, hogy akar velem dugni, én meg kerekperec megmondtam, hogy azt lesheted. Viszont ajánlottam egy haver srácot, akiről tudtam, hogy a husibb csajokat szereti, na az megpakolta keményen, nem is egyszer.

2021. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
Jaigen, magassága 164 cm.
2021. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Milyen érdekes!


Nekem meg molett nőként 165/79 kg a vékony pasik nem jönnek be.

Bocs,rosszul fogalmaztam:az alacsony, vékony pasik.


Teljesen megértem azokat a srácokat,akik azt írták,hogy nem megy a molett nőkkel a szex.

Lám-lám, fordítva is igaz! ;-)

2021. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
120 kiló körül. De simán kezdenék még ducibbal is.
2021. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!