Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők ti benne lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti benne lennétek egy támogatói kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mondjuk,ha a férfi felajánlanaá,hogy egyedül lakhattok egy pesti panelban,+ adna havi 120.000 forintot.

Cserébe heti néhany alkalomért.

Ti benne lennétek egy ilyen támogatói kapcsolatban?



2021. ápr. 2. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

haha! Igen, ez a G.cidrága albérletek csoportban volt.

Meg volt egy kis kőbányai panel is, amit egy 50-es pasi ajánlott "kellemes szexért cserébe."

2021. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én először normális albis csoportba láttam :D nagyon durva volt a kommentszekció, a pasas tényleg védte magát és érvelt, hogy mennyire fasza ajánlata van :D


A továbbiakban viszont úgy emlékszem minden albi csoportba már csak ez a kép ment körbe, és a pasi profilképe azóta törölve is lett, mivel sokat megszólták a koránt sem igényes külsejét :D

2021. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem erkölcsi fölényt jöttem fitogtatni,de én személy szerint sosem tudnék támogatói kapcsolatban benne lenni,legyen szó bármennyi pénzről.Nekem szerelem kell és vonzalom,nem egy malacpersely.
2021. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki nagyon rászorul, biztos vagyok benne hogy kapsz ilyen not.

Kérlek ne írj nekem en nem vagyok ilyen. Bocsi.

2021. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért szerintem sok hozzászóló, aki ekézi a kérdezőt, álomvilágban él... Mit ajánl a kérdező? Egyedül lakhat a csaj egy kb 2 szobás budapesti lakásban (kb 120 e bérleti díj lenne, vagy több) + kap még havi 120 e-t. Ez minimum 240/hó. Mindezért mondjuk havi 8-10 alkalom cserébe... Ez kb 25 e/szex. Ha a csaj erkölcsei megengedik, ezen kívül nem egy elsőosztályú bombázó és a kérdező egy ápolt, kultúrált férfi, akkor miért lenne ez az ár annyira alacsony?
2021. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok prostituált, így nem.
2021. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én bele mennék amíg tanulok.
2021. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!