Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők ti benne lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti benne lennétek egy támogatói kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mondjuk,ha a férfi felajánlanaá,hogy egyedül lakhattok egy pesti panelban,+ adna havi 120.000 forintot.

Cserébe heti néhany alkalomért.

Ti benne lennétek egy ilyen támogatói kapcsolatban?



2021. ápr. 2. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Puncs.hu-n a válasz.
2021. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg akiknek volt már lakó/szobatársuk tudják, hogy nem minden a pénz.

Még a külsőre azt mondom, hogy elengedem, amíg ápolt (értsd: naponta tusol, nem csimbókokba hull a haja, ha van szakálla, akkor gondozza, stb. Tehát az alapok), viszont a belső nagyon fontos.

Nem lennék képes lakni olyan személlyel, akit nem bírnék barátként elviselni. Vagy akitől undorodom, mert olyan sz#r ember.

2021. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A példa kedvéért mondjuk egy 49 éves rövid hajú( nem kopaszodó)korának megfelelő átlagos testalkatú férfiról lenne szó.

Tegyük fel lenne lakásai Pesten, az egyiket egy 53m2 atlagos panel lakásban lakhatnál ingyen +120.000 forintot kapnál zsebpenzként.

Cserébe tegyük fel heti 2 alkalommal vele kellene töltened a napot.

2021. ápr. 2. 20:23
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Más se hiányozna, mint egy pesti panel
2021. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érintett a kérdéskörben, de ennyiért szerintem már kapsz - feltéve hogy nem egy VIII. kerületi lepukkant 50k-s albiról van szó. Az igényesebb sugarbaby ára 250-300k-nál kezdődik.
2021. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
XIII.kerület
2021. ápr. 2. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

120ezer ft?:D és heti néhány alkalom? Nem tudom eldönteni most ez poén volt e vagy komoly

Valószínűleg a csajnak van albija vagy lakása (mégiscsak él valahol) így a lepukkadt panelt offolná, 120k ért meg max 2 szexet kaphatnál. Szerintem jobb ha csak pénzbengondolkodsz és a lakást hagyod.

Én spec csak akkor lennék benne, ha havi 500k-t kapnék legalább. Nem tudom mennyi szexet várnál de ha heti 2-3 t akkor ez az összeg talán még kevés is ha leosztjuk mennyire jönne ki egy alkalom.

Nyilván fogsz találni ilyen fetételekkel is valakit, csak ne várj nagy igényességet a nőtől

2021. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindazon túl, hogy megalázónak találom, hogy 120-at vetsz oda ilyen ajánlat mellett, azt hiszem megröhögtetek mindenkit:


Kb. 2 hónapja volt egy hirdetés budapesti albis csoportokba. Ott még gázabb volt a csávó.

Egy békásmegyeri szobát hirdetett, aminek ocsmány színű volt a fala, túlterhelt könyvespolcokkal és a szoba közepén valami totemoszlop szerű fejjel is. A leírása az volt, hogy havi 30-40-ért lehet oda költözni, DE nyilván vár más szolgáltatásokat ez az ár mellé. Egy ideig szerintem végig is söpört minden ilyen csoportba a képe, mert nemcsak hogy pénzt kér azért, hogy Ő szexelhessen, hanem egy csúnya szobát hirdet a koránt sem előnyös profilképével.


Szóval no para: van ennél lejjebb is.

2021. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül lakna a lakásban, vagy téged kéne minden nap megtűrnie, tudva, hogy egyszer csak gondolsz egyet, és dugnia kell veled?


Egyébként ha egyedül lakhat benne, egy okos lány kér lakcímkártyát.

Be van jelentve.

És ha nem dug veled, hogy rakod ki?

Szerződésszegés?

A kötelező nem lehet szerződésbe foglalni.

Van egy ingyen lakása, ahová nem enged be. Mivel neki van lakcímkártyája, ő a bérlő (faramuci helyzet, nézz utána!)és magánlaksértést követsz el, ha bemész, még akkor is, ha tulaj vagy..

A költőpénzt meg megtarthatod magadnak.

Nem is rossz.

2021. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Srry Mindenkitől. Megtaláltam a hirdetést, és "csak" 15-öt kért az úrfi :)

Sajnos a profilképe már nem található, de itt a szoba:

(feltöltöttem képküldő oldalra, hogy látszódjon, mert privát facebook csoportba volt)

[link]

2021. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!