Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy ezeket volt párom őszintén mondta vagy nem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szakítottam vele de van mikor rám ír és olyanokat mondd hogy rossz volt a leheletem és én voltam a legtágabb ott lent az összes barátnője közül. Nekem ő volt az első és nem tudom ezek mennyire igazak vagy csak bosszúbol mondja ezért nagyon bizonytalan vagyok azóta az ismerkedésben. Hogy lehet ezeket kideríteni hogy ha esetleg igaz akkor ne érjen kellemetlenég a következő kapcsolatban?

Bocsánat ha nem jó a kategória



2021. márc. 25. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak bántani akar. Amíg vele voltál, jó volt minden, aztán szakítás után egyből tág vagy.. :D gyerekes nagyon.

Nekem is volt egy ilyen pasim, miután szakítottam vele, lehordott mindennek, külső-belső egyaránt. Letiltottam mindenhol, nem kimondottan érdekelt a véleménye.

2021. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!