Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok jóképű, izmos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű, izmos, nagydumás akkor sosem tudhatom meg hogy milyen egy szép, formás lánnyal szexelni?

Figyelt kérdés

Átlagos kinézetű, vékonyabb alkatú, csendesebb típus vagyok. Úgy érzem hogy le kell mondanom a lányokról, a szép formás lányokról meg végképp. Pedig nagyon ki szeretném próbálni hogy milyen velük a szex, de úgy hogy szeretjük egymást.

Úgy érzem hogy valami jótól megfosztott az élet:(


2020. márc. 18. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Így van, pontosan jól irod
2020. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezekkel nem kell egyszerre rendelkezned, de ha még bamba is vagy, akkor teljesen így van.
2020. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a kinézettel van itt a probléma, hanem hogy nem tudsz ismerkedni. Ha nem tudsz kezdeményezni, nem tudsz beszélgetni, csendes vagy akkor nem lehet veled mit kezdeni..
2020. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak tanácsként: először próbálj meg ismerkedni normális, átlagos kedves nőkkel. Ha szeretni fogod akkor nem fognak érdekelni a "szép formás lányok", először az első lépcsőt ugord már meg, utána ábrándozz. Első lépcső = kezdeményezni a nőknél.
2020. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya vagyok, hasam is nagy, de a farkam legalább kicsi. DE! Vicces vagyok és nagy a pofám. Ezt a csajok márpedig szeretik. Mindig van akit dughatok.

Testedet is lehet fejleszteni, a személyiségedet meg főleg.

El se hinnéd hogy mi fogja meg sokszor a nőket.

2020. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont az #5-nél.

45 vagyok, 130kg... egy csodaszép 21 évessel szexelek majd minden nap!

Tény, h elengedhetetlen az intelligencia és a humor a nőkhöz.

Ezeket pedig könnyen lehet fejleszteni, ami a javadra is válhat az élet más területein is!

2020. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Jól látod, a bombázó csajoknak csak a kigyúrt, jóképű és gazdag palik kellenek :)
2020. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, így esélytelen.


De ha nagyon szeretnél akkor fizetsz érte.

2020. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlagos nőkben is megláthatod a formát. Ha tökéletesre vágysz soha nem lesz senki jó.
2020. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55kg vagyok, 178 centi, nincs szép arcom se és anyámék autójával járok. Mégis mindig jó nőket dugok. Miért? Mert nem gyakorin sir a szám és egyéniség vagyok, jó humorral.
2020. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!