Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevésbé szép lányok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép lányok nektek dicsőség ha egy jóképű pasival lefekszetek?

Figyelt kérdés
Egyrészből ez lehet megalázó is hiszen úgyis tudjátok,hogy max csak szexre kelletek nekik. Van 1 pasi a cégnél mostanába nyomulgat elég rendesen(Ő kb 10/9 én 10/6). Beszélgettünk és kiderült,hogy ő le szeretne velem feküdni,de komoly kapcsolatot nem akar. Igazából nemtudom,hogy belemenjek-e ,mert lehet,hogy életemben nem lesz még 1 ilyen jó pasi akivel lehetek,de kicsit megalázó is,hogy csak arra kellenék neki.25L
2016. máj. 22. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Persze, hogy megalázó!

Egyértelmű NEM, ha van egy kis tartásod.

2016. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor menj bele ha dagi vagy. Ha egy átlagosan szép vagy akkor találsz ennél a ganénál jobbat is, csak várd ki.
2016. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Le fogsz vele feküdni.
2016. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
2-es, gratulálok. Szóval szerinted egy duci lány, az lehet bárkinek a tárgya, úgyse talál normális pasit magának. *Taps-taps* Felszínes ember lehetsz.
2016. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Te is, utolso.


Maga a kerdezo irta, hogy o biza nem oly szep.

Szerintem, te arra biztatnad, hogy "elje ki magat".


Mi pedig azt mondjuk neki, hogy ha csunya, legalabb onbecsulese legyen.


Lefekudni valakivel csak azert mert szebb mar nem leszel, az nagyon felszines. Az is, hogy rudirol, rudira "felszabaditott feministakent" ugralsz.

2016. máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Képzeld el, nem arra biztattam, hogy élje ki magát.

Gondolsz valamit, mit mondhat a másik, mit tehet, és máris tényként állítod be. Ügyes.

2016. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Te azt gondoltad, hogy en gondoltam valamit es egybol tenykent allitod be.

Ugyes.

2016. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Már elnézést, de ott írtad, hogy " ha dagi vagy..", én arra reagáltam. Szóval nem gondoltad, hanem leírtad. ne ferdíts.
2016. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%

" ha dagi vagy.."


En ezt sosem irtam. Latom erzekeny pontra tapintottam. Csak nem otthagyott mar egy Shrek teged reggel, Fiona? lol


Miert kell ilyen kiegyensulyozatlan lanyoknak, mint te mindenhol feltunni es kivetiteni a problemaikat a kerdezore.


En segito szandekkal irtam valaszkent, hogy ne fekudjon a kerdezo ossze szanalombol senkivel.

2016. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem a 2-es hozzászóló vagy, akinek válaszoltam először, akkor a válaszom melyik részébe is kötöttél bele? Komolyan érdekelne.
2016. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!