Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem magamat. Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat. Miért hagyom hogy egy nagyon jóképű fiú a péniszével uralkodjon felettem?

Figyelt kérdés
Régebben elképzelhetetlennek tartottam volna az ilyesmit

2016. ápr. 18. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezt én is csinálnám veled
2016. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mit értesz ez alatt? bármit megtehet, megalázhat téged, mert ha előveszi a farkát, akkor mindent megbocsátasz neki, csak hogy szexelhess vele?
2016. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert a fejed gyengébb a puncidnál.

Ez a te hibád,meg is érdemled a sorsod.

2016. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Hát kb. így értem.
2016. ápr. 18. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert ki vagy éhezve arra hogy megdugjanak... Trendi pasi kefél téged szóval az életedet igy rendben érzed, mert amig ő kefél addig nem arra gondolsz hogy milyen szánalmas és felejthető az életed amit eddig nem élveztél ki mert görcsösen ragaszkodtál ahhoz hogy ne logj ki a sorból és ezért befeküdtél egy helyes pasinak amivel csupán annyit értél el hogy a normális pasik szemében csak egy olcsó k**va lettél semmi több tehát az önbecslésedet nagy ivben hajítottad ki a kukáa és elfogadtad azt hogy innentől csak a kretén életképtelen csávok fognak farkalni téged, ami ideig oráig jó, hiszen ez a köynebbik út... de késöbb mikor talán... talán már komoylabb céljaid is lennének (pl pénzesebb pasinak gyereket szülni csak hogy biztositsd a jövödet) addigra észreveszed hogy a nagy halakat a náladnál okosabb nök már elhappolták és te otthon maradsz egyedül kiégve egy paraszt mellett aki igazából lehet hogy még a Vezetéknevedet sem tudja...
2016. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyrészt lehet önbizalomhiány. de szerelmes is lehetsz lila köddel, ami talán most kezd felszállni. vagy most tör fel benned némi sub hajlam,vagy mint sok fiút de kevesebb lányt jellemez: szexcentrikus vagy, és magáért a szexért szereted a szexet, s nem a párkapcsolat kiteljesedéséért :-)

pontosabbat beszélgetés után lehet mondani, a leírtakból én ezek közül tippelnék valamelyikre

2016. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert te magad is tisztában vagy vele, hogy nincs más értéked mint annyi, hogy szétteszed a lábad s végén meg tövig benyeled és vigyorogva játszol a spermájával a nyelveden, miközben a 16. videót tölti a netre rólad.

Ha nem így lenne, s tudnád, hogy van más értéked, akkor nem hagynád magad egy élő lyuknak tekinteni, s lenne önbecsülésed.

Egy darabig még nem is lesz, sajnos.


Mondjuk simán megismernélek személyesen én csípem az ilyen csajokat.

2016. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert olyan vagy mint en:D es a sub szerep allna jol neked:)
2016. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Elo lyuk, lol! Abszolut lol!


Tetszik ez a hozzaallas par no reszerol. Ilyennek is lennie kell! En is voltam fiatal. Orulok, hogy kinottem belole.


Szerintem nem a peniszevel uralkodik feletted, hanem nem tudsz a huvelyednek parancsolni. O a szerepet jatsza, te a tiedet.

2016. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!