Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy ezeket volt párom őszintén mondta vagy nem?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szakítottam vele de van mikor rám ír és olyanokat mondd hogy rossz volt a leheletem és én voltam a legtágabb ott lent az összes barátnője közül. Nekem ő volt az első és nem tudom ezek mennyire igazak vagy csak bosszúbol mondja ezért nagyon bizonytalan vagyok azóta az ismerkedésben. Hogy lehet ezeket kideríteni hogy ha esetleg igaz akkor ne érjen kellemetlenég a következő kapcsolatban?

Bocsánat ha nem jó a kategória



2021. márc. 25. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak bántani akar a sértett egója miatt.
2021. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán gyerekes és beléd akar szúrni még így utoljára.
2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg rossz-e a lehelleted, vagy tág vagy-e. Ennyi.
2021. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Csicuki ***** válasza:
100%
Az hogy miket ír neked meg mi a valóság az 2 külön dolog ha utólag írkál ilyeneket akkor nem hiszem hogy komolyan kellene venned ha a kapcsolat alatt is voltak ilyenek akkor azon érdemes elgondolkodni
2021. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Most olyan passzban vagyok, hogy szivesen letesztelem ezeknek a vádaknak a valodiságát! Irsz, összejövünk, ...., megmondom az igazat!
2021. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kideríteni kell ezeket a dolgokat, hanem minden elérhetőségen tiltani az exet és nem foglalkozni a véleményével 🤷‍♂️
2021. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha cigizel akkor a büdös száj sajnos igaz

ha nem akkor csak próbál bosszuból lealázni

2021. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, addig nem zavarta amíg együtt voltatok? Tudod a választ: nem, ez csak egy sértett óvodás szintű gondolkozású kisgyerek duzzogása. Amúgy nem a párod, hanem az exed. Tiltsd le és kész, viszlát, duzzogjon tovább magában, te meg nyiss a világra, új kapcsolatok felé.
2021. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Letiltani a p.csába.


Szedesd le a fogköveidet, tömesd be a fogaidat, ha nincs fogászati problémád, akkor alapos fogmosás, fogselyem, szájvíz és elegendő vízfogyasztás eltüntet minden rossz leheletet.


A hüvelyed akkora amekkora, ahogy az ő farka is. Ha beléd ő kicsi volt , akkor örvendezzen a többieknek előtted/utánad.

Neked meg jól jöhetnek a Kriston intimtorna gyakorlatok, a Kegelről vegyesek a tapasztalatok, van amiben ártalmas is lehet. A KIT-el nem tudsz mellényúlni, de a cél a saját egészséged és örömöd legyen.

Azt tudtátok, hogy a legjobb hüvelytorna az orgazmus?:) Intimtorna tanfolyamon hangzott el:)

Szóval masztizhatsz is amennyit jólesik:)


Ezt a patkányt felejtsd el, az a célja, hogy akár hazugságok árán is tele legyél gátlásokkal, komplexusokkal, és ne tudd élvezni a szexet a további partnereiddel. Ezt az örömöt ne add meg a kiskacsa, frusztrált görénynek, aki annyira kiválóan kommunikált veled a kapcsolatotok alatt ezek szerint , mint egy marék száraz falevél.

2021. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
*kispöcsű, nem kiskacsa:D
2021. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!