Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket ez izgat? V...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez izgat? Vagy csak az apakomplexusos lányokat izgatja? 22l

Figyelt kérdés

Izgat titeket az a gondolat ha nálatok jóval fiatalabb lánnyal szexeltek, h ő korban lehetne a lányotok is?

Én ezen volt h elgondolkodtam, és kicsit felizgatott.

A pasikat is felizgatja ez? Vagy ez már túl beteges? :(


2021. márc. 20. 18:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
14%

ez a pedofília, ja és egyben beteges is ha valaki, olyan lánnyal szeretkezik, aki gyakorlatilag a lánya lehetne ( ne kommenteljétek a hozzászólásomat, nem kell mentegetőzni, attól még beteges, kifogásokat lehet keresni, de a tényeken nem változtat)

lehet lepontozni :)

2021. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%

engem izgatna "jóval fiatalabb", de még 28 vagyok, így a 14-16 még annyira nem lehetne a lányom


amúgy ugyanúgy van anyakomplexus is és sok idősebb pasit izgatják a lánya korabeliek

2021. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
szia engem igen, sajnos van egy olyan dolog ami nagyon izgat. De nagyon beteges. Le se merem irni ide.
2021. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

#1

Gondoltam h lesz olyan aki nem tudja értelmezni a kérdést!

Hogy lenne már pedofilia mikor pl egy 40 év feletti férfi egy 18 év feletti lánnyal szexel?

2021. márc. 20. 19:01
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
Engem izgat az ilyen szitu, szeretem az apakomplexusos lányokat.
2021. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

34 éves vagyok, mondjuk engem felizgat, milyen lenne egy 20 éves lánnyal :) Oké, nem lehetne a lányom mert csak 14 év lenne köztünk, de roppant izgató, hogy egy ilyen kis "fiatalkát" tanítgathatnék az ágyban :))) Ez nagyon izgalmas és sok férfit izgat ez. De ebből nem lehetne jó tartós kapcsolat, a generációs különbségek miatt.


34 F

2021. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Lazy Lover ***** válasza:
82%
izgat igen
2021. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
56%
Igen sajna nagyon is izgató ha lehetne egy fiatal lánnyal !!
2021. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Igen! Régebben is tetszett és még most is tetszene alkalom adtán! Szeretem a jóval fiatalabb lányokat és szeretek tanító bácsi lenni!
2021. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
#1! Nézz utána a pedofília fogalmának mielőtt hülyeségeket írsz!
2021. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!