Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan nővel/férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel/férfival, akivel “nem igazán jó” a szex?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy régóta ismeritek egymást, szerelmesek vagytok, a szex kellemes, de a másik nem tud téged kielégíteni. (Te őt igen.) Ezt leszámítva minden szuper, imádjátok egymást. Mit tennétek? El vagyok keseredve... 28/L

2021. jan. 9. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm kétféleképpen tudott elmenni: ha felül volt, vagy ha ez nem ment, akkor ujjazással. Sokszor már nagyon elfáradt a kezem, de megcsináltam neki, hogy örömet szerezzek.

Az orál viszont más. Lehet, hogy megalázónak tartja, nem elég belsőségesnek. Ebben az esetben kipróbálhatnátok a 69-es pózt, azt sokkal romantikusabb és nem egyenlőtlen.

Még egy tipp a hüvely izmok erősítése gésa-golyóval. Munka után hazaérsz, beteszed egy fél órára, estére lehet olyan orgazmusod lesz, mint még soha.

2021. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb kapcsolat ilyen, nemcsak a szex létezik. 24f
2021. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
10-es, az elég kellemetlen érzés nekem, messze nem olyan, mint amire vágyom :( 11-es, köszi, a lovaglóval próbálkozom, de a 69-et se szereti. Csak én csináljam neki :S szerintem ez nekem megalázóbb, én még análra se mondok nemet neki pedig nem a szívem csücske
2021. jan. 9. 20:18
 14/20 anonim ***** válasza:

Voltam így, de nekem ő friss kapcsolat volt, így szakitottam, mielőtt több érzelem kialakult volna.

Nem akarnám megcsalni.

Ha úgy vagybvele, hogy megcsalnád, akkor inkább szakits

2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 hun_74 ***** válasza:
Pedig ez általában a nőkre jellemző,(persze tisztelt a kivételnek), hogy nem adnak a párjuknak orális kényeztetést. A pasikat általában nem kell erre kapacitálni...
2021. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég furcsa. Ha szeret valakit az ember, akkor az orálnak alapból kéne jönni. Nagyon kevés ffi van, aki nem szereti.

De ugyanakkor meg tőled mindent elvár. Te csinálj meg neki mindent, még a popsidat is oda adod neki, ami nem kis dolog hidd el, és ő semmiért nem hálás.

Szerintem ebből hosszú távon baj lesz. Még fiatal vagy, és ez nem jó, hogy nincs meg a teljes kielégülésed.

2021. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még azt jutott eszembe, hogy valami trauma érte, de a pszichológus azt mondta ne bolygassam a dolgot, hagyjam békén ezzel. Megkérdezek még egy pszichológust, kipróbálok egy-két praktikát, aztan ha mas nem, az idő megoldja így vagy úgy...
2021. jan. 10. 13:07
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem es nem. Csak ha oruletes nagy a szerelem es vagy enged szexelni masokkal.
2021. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
igen,nekem elég a csak orál oda-vissza mert én csak attól tudok elmenni.45/F
2021. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy milyen pasik vannak.Férfinak nem is nevezném az ilyet,mert egy igazi férfi kívánja a nő minden porcikáját és semmi nem nagyobb élmény számára a szexben mint boldoggá tenni a nőt.Az ilyeneknek szerintem ez a fétisük lehet hogy kielégítetlenül hagyják a nőt,ezt élvezik,miközben minden létező módon kihasználják szexuálisan a párjukat.Hol van itt szeretet a csávó részéről? Lehet persze mondani minden nap szebbnél szebb szerelmes szavakat,mesteri manipulátorokkal van tele a világ akik lehazudják neked a csillagos eget is,miközben csak saját magukkal foglalkoznak.Valójában mindig a tettei határozzák meg az embert,ebben van benne a valódi személyiség nem a jól hangzó de üres,tartalom nélküli és sokszor hamis szavakban.Mondok neked valamit,gondolkozz el rajta.Csak innen a GyK-ról kapásból lenne vagy száz olyan férfi aki simán benne lenne,hogy rendesen kinyaljon téged.Ebből biztosan lennének páran akik még szimpatikusak is lennének számodra.Tök ismeretlen,vadidegen csávók,semmit nem jelentenének neked érzelmileg ahogy te sem nekik.De mégis rögtön rácuppannának a puncidra mert hát férfiból vannak,szexet akarnak és élvezik a szex minden formáját egy olyan nővel akivel legalább egy alapvető szimpátia megvan.És ki akarnának elégíteni téged,mindent megtennének hogy a csúcsra jussál,mert élvezik az érzést ahogyan boldoggá tesznek téged és mert tisztelnek annyira nőként hogy meg akarják adni azt ami jár neked.Pedig csak egyéjszakás partnerei lennétek egymásnak.A párod meg aki állítólag szeret téged annyit nem akar nyújtani számodra mint egy random vadidegen csávó ezek közül aki még csak nem is ismer téged és a legkevésbé sem szeret.Akkor ennek tükrében gondold végig hogy a valójában mit is jelentesz a párodnak igazából.
2021. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!