Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Járnátok olyan nővel/férfival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel/férfival, akivel “nem igazán jó” a szex?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy régóta ismeritek egymást, szerelmesek vagytok, a szex kellemes, de a másik nem tud téged kielégíteni. (Te őt igen.) Ezt leszámítva minden szuper, imádjátok egymást. Mit tennétek? El vagyok keseredve... 28/L

2021. jan. 9. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud kielégíteni, akkor nem "nem igazán jó", hanem rossz. Nem járnék ilyennel.
2021. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki van zárva, és nem is igazságos a dolog. Őt hamis inlúzióval ringatod, magadat pedig szembeköpöd.
2021. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szívesen veszek még véleményeket! Kedves privátot írók, most valamiert nem enged a honlap válaszolni, meg új vagyok itt és bénázom.☹️ Amint engedi, írok, köszönöm nektek.🤗
2021. jan. 9. 15:22
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció kedves, sok kommunikáció. Ha el tudod neki mondani, hogy mit, hogyan csináljon, hogy jó legyen neked, akkor menni fog.
2021. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egyféleképpen tudok elmenni (orál) de ő azt nem szereti... ( korábbi párjaim szerették, szóval nem higiénia vagy betegség a gond) pedig tőlem mindent megkap:( es szomorú ő is emiatt, szóval nem kihasznál, érzem, hogy szeret. Es en is szeretem, nem tudom őt elhagyni. Csak hát frusztrált vagyok már...
2021. jan. 9. 15:32
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szomorú emiatt, akkor nem ártana ha nekiveselkedne és tisztességesen kinyalna a bugyidból.
2021. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6/6 jót mosolyogtam, köszi :D egyszer megtette, de azt mondta, testileg-lelkileg rossz érzés neki. Voltam szexuálpszichológusnál, annyit tudott mondani, ne erőltessem rá, váltogassuk a pózokat, ha úgy se sikerül, szakítsak. :(
2021. jan. 9. 15:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú 😔 nem értem igazán, hogy az orális szex hogy lehet valakinek rossz érzés 🤷‍♂️ de nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben azt mondtam volna, hogy nem gond. De mivel orállal tudsz csak elmenni és ez egyáltalán nem adottságon, vagy tehetségen múlik neki, csak a szeretetén és odaadásán, így hatalmas gond. Ha igazán mindennél jobban imádna téged, ha nem is élvezetből, de örömmel kéne megtennie neked úgy, hogy minél jobban élvezd, mert őt már az boldoggá tenné, hogy minden tőle telhetőt megtett az örömödért.
2021. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csikló ujjakkal való ingerlésével sem tudsz elmenni? Ezt nehezen hiszem el.
2021. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!