Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok ha undorítóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha undorítóan élvez el egy nő? Megmondjátok neki hogy ez undorító volt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen én is csak azt tudom elképzelni férfiként, hogy besza, behu, miközben átéli az orgazmust.

De ilyennnel még nem találkoztam. Szerintem orgazmus során a legszebb a nő.

2020. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Megmutatja a HelloKitty - s tetkóját (a mellét kacéran fellibbentve).
2020. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nőként érdekel milyen undoríróan elélvezni mert még véletlenül se szeretném úgy csinálni.
2020. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Az undorító szó túlzás, de a női orgazmus olyan, mint az ujjlenyomat. Mindenkinál más, egyedi.

Volt olyan barátnőm, aki úgy élvezett el, hogy eltorzult az arca, mintha ütné valaki. Nem abban a pár másodpercben volt a legszebb...

2020. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

voltam pár nővel, de ilyet még soha sem tapasztaltam!!! Szerintem nincs olyan!!

F

2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pasinál tapasztaltam olyat, hogy szó szerint ordítva élvezett el, kb mint valami hím gorilla, vagy mint a középkori háborús filmekben a barbárok harci üvöltése. Lefagytam, mint a windows. Aztán legközelebb is ez volt: megkérdeztem, hogy erről tud - e vagy inkább reflexszerű, és kiderült, hogy neki nem is tűnt fel. Vagyis én nem tudtam nem szóvá tenni, mert sokkolt akkor és ott, de utólag inkább vicces. De undorítónak ezt sem mondanám, csak meglepő, váratlan, húb.+ (de ugye épp az zajlott). Kérdező, légyszi mondd már el, mit csinált a nőd!
2020. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De mi az az undorító élvezés? Mit csinálnék, semmit, átölelném ..
2020. dec. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
A kettesben átélt gyönyör egyszerűen nem lehet undorító. Akkor sem, ha nem a megszokott módpn megy el. Nem mondanék neki semmit, örülnék, hogy élvezte.
2020. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16-os : hát ez, 😅és én még arra panaszkodtam mindig, hogy a barátom sose adott ki hangot ha elment de szex közben soha. Nem tudom hogy reagálnék ha ilyen gorilla üvöltés lenne a vége 😅
2020. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!