Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs kedvetek a szexhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kedvetek a szexhez a párotokkal vagy esetleg a szeretőtökkel akkor azt megmondjátok? L

Figyelt kérdés
Ha megmondjátok az adott személynek, akkor azt hogyan teszitek? Vagy inkább úgy vagytok vele h "essünk túl rajta?"
2020. okt. 12. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

megmondom


43/F

2020. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen hogy fáradt voltam és átnapoltuk de volt hogy mondtam hevesebben,vadabbul mert az izgatóbb !
2020. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is legtöbbször megmondom, de vmikor már nem merem.
2020. okt. 12. 07:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered? Ez tök normális dolog.

Simán meg kell mondani.

2020. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg szoktam mondani, ha nincs kedvem a szexhez, meg látszik is rajtam, ilyenkor nagyon fáradt vagyok.

24F

2020. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Altalanossagban az van, hogy a nok megmondjak es ha a ferfi kiakad akkor rohadjon meg mekkorabunko.

A ferfiak meg nem mondjak meg, mert ha megis akkor a no magara veszi marnemkivansz marnemszeretsz kiazaqrva?

2020. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 Ez mennyire igaz. 😄

Ha a nő megmondja, akkor legyél megértő és értsd meg hogy most ő fáradt, neki hosszú volt a napja és most nem kívánja. Ha nem érted meg akkor egy szexmániás tapló paraszt vagy és csak arra kell neked és nem is szereted igazán.

Ha viszont te mondod ugyanezt, akkor te már nem kívánod őt, te igazából már másra gondolsz, ez a kapcsolat már kisiklott ha nem hoz lázba a teste 😂😂.

A lényeg hogy mindegy mivan szar az egész és te vagy hibás.

2020. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de baszki ez szimplan abbol adodik h a nok emocionalis szempontbol kozelitik meg ezt a kerdest is.

A kedvenc viccem:

Szex utan a ferfi es a no fekszenek az agyon. A no nezi a ferfit, gondolkodik:

"Vajon szeret? Nem nez ram. Csak mered elore. Biztos masra gondol. Vagy rossz volt. Osszeszritja a szajat. Csak nem meri megmondani, hogy legyen vege. Jajj meg a szemoldoket is osszehuzta. Jezusom mi lesz!!!"

Ferfi:

"Ott egy legy a plafonon. Hogy a francba nem esik le?"

2020. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer amikor beteg voltam, akkor megmondtam, hogy napoljuk el, vagy amikor épp megvolt a bajom,de akkor meg kézzel/szájjal segítettem rajta


Olyan szinte nem is szokott lenni,hogy nem kívánom, nincs kedvem szexelni

2020. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9, idealis:)
2020. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!